Przemysław Kaźmierczak w Śląsku Wrocław?

Rzecznik klubu, Michał Mazur, potwierdził, że być może już w czwartek Przemysław Kaźmierczak rozpocznie treningi z pierwszym zespołem. Nie oznacza to niestety, że były reprezentant Polski został nowym graczem Śląska. Zawodnik zwrócił się z prośbą o możliwość wspólnych treningów do klubu, a tam Krzysztof Paluszek oraz Ryszard Tarasiewicz wyrazili na to zgodę.

Przypomnijmy, że od czwartku Przemysław Kaźmierczak będzie wolnym graczem. Przy Oporowskiej nie wykluczają, że piłkarz pojedzie z drużyną na zgrupowanie do Niemiec. Czy to możliwe aby nie były prowadzone z nim negocjacje? Możemy jedynie spekulować. Nawet jeśli tak nie jest, to treningi z zespołem Śląska na pewno mogą pomóc w ewentualnym pozyskaniu piłkarza. Przypomnijmy, że pozyskanie gracza mimo wolnej karty może nie być takie tanie. Przemysław Kaźmierczak za samo podpisanie kontraktu może życzyć kilkuset tysięcy złotych.

źródło: gazetawroclawska.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.