Radkowski: Śląsk był najbardziej zdecydowany

08.06.2021 (10:38) | Kacper Rudzik
uploads/images/2021/6/radkowski_60bf2edde0de8.png

fot.: slaskwroclaw.pl

Zapraszamy do przeczytania zapisu pierwszego wywiadu, jakiego udzielił Kacper Radkowski oficjalnej stronie Śląska Wrocław po tym, jak został ogłoszony jego transfer. 

Jak scharakteryzowałbyś siebie jako obrońcę?
Kacper Radkowski: Szczerze mówiąc, to na pewno szybkość, wprowadzenie piłki, warunki fizyczne mi bardzo pomagają. Staram się być agresywny, walczyć do końca o każdą piłkę. W każdym meczu staram się dawać z siebie wszystko i mam nadzieję, że to pokaże, że będzie widać, że jestem wart swojej ceny.

Co wpłynęło na twoją decyzję o przyjęciu oferty Śląska Wrocław?
Miałem różne oferty też z Ekstraklasy, ale tak naprawdę Śląsk był najbardziej zdecydowany. Śląsk był takim konkretnym klubem. Na pewno dyrektor Dariusz Sztylka był mocno zaangażowany w sprowadzenie mnie tutaj. Plusem też jest, ze są puchary europejskie, że jest trener Magiera, który stawia na młodych, jest dobrym trenerem.

Jakie cele sobie stawiasz?
Tak naprawdę będę starał wywalczyć skład i mam nadzieję, że to dalej pójdzie. Będę starał się pokazać z dobrej strony nie tylko przed kibicami, zarządem, ale także chłopakami z drużyny, przed samym sobą. Mam nadzieję, ze te wyzwanie pokaże mi, na co mnie stać.

ZOBACZ też: EURO: Ikarus pośród Mercedesów (VADEMECUM)