Remis rezerw

Śląsk II Wrocław zremisował 2:2 (2:0) towarzyskie spotkanie z Nysą Kłodzko. Zespół występujący 70-lecie swojego istnienia zajął 7. miejsce w wałbrzyskiej klasie okręgowej. Czekamy na pierwszy sparing pierwszego zespołu, który zmierzy się z Olimpią Kowary również z okazji 70-lecia klubu.


 

Bramki dla rezerw WKS-u zdobyli Bergier oraz Pałaszewski (z rzutu karnego).

Nysa Kłodzko – Śląsk II Wrocław
Bramki dla WKS-u: Bergier, Pałaszewski
Śląsk II: Paszkowski – Sobczak, Łuczkiewicz, Wrótny, Mikła, Kubacki, Danielik, Pałaszewski, Godzwon, Kotfas, Jasiński. Na zmiany wchodzili: Szermach, Mróz, Taranek, Puchała, Bergier.

źródło: slaskwroclaw.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.