REZERWY: Derby dla Zagłębia (RELACJA)

24.01.2024 (20:14) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2023/11/gleb_65663dd461f08.jpg

fot.: Gleb Soboliew

Druga drużyna Śląska Wrocław w swoim trzecim meczu sparingowym poniosła drugą porażkę. Tym razem lepsi okazali się rezerwiści Zagłębia Lubin, który wygrali 3:1 (2:0). 

Jedynego gola dla wrocławian zdobył Szymon Michalski, który popisał się golem bezpośrednio z rzutu wolnego. Wychowanek Plonu Gądkowice przebywał ostatnio na testach w drugoligowych rezerwach ŁKS-u, ale na ten moment zostaje w Śląsku.

Rezerwy Zagłębia na co dzień występują w II lidze i zajmują w niej wysokie 7. miejsce. Wrocławianie próbują na ten poziom wrócić i przed rundą wiosenną III ligi (gr. 3) tracą cztery punkty do lidera.

We wcześniejszych sparingach podopieczni Michała Hetela wygrai z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 5:0 i przegrali z drugą drużyną Banika Ostrawa 1:2.

Zagłębie II Lubin – Śląsk II Wrocław 3:1 (2:0)

Śląsk (I połowa): Śliczniak – Lizakowski, Muszyński, Stawny, Maruszak – Wojtczak, Maścianica, Wołczek – Lisowski, Szarabura – Zaborski

Śląsk (II połowa): Korytkowski – Lizakowski (67’ Wojtczak), Szczyrek, Pawelec, Maruszak (67’ Stawny) – Michalski, Jezierski, Testowany – Lisowski (67’ Szarabura), Matuszewski – Bednarczyk

ZOBACZ też: Sztylka: Takie zachowanie nie przystoi Śląskowi

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.