REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 14. kolejkę II ligi (KURSY)

06.10.2022 (20:00) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/5/rezerwy4_60a68c0ecc4ba.png

fot.: Paweł Kot

W minionym tygodniu drugoligowe rozgrywki stały pod znakiem remisów, dlatego tym razem mamy nadzieję na lepsze widowiska. Jakie są nasze typy i kursy LV Bet na wszystkie spotkania II ligi? 

Polonia Warszawa - Garbarnia Kraków, 7 października, piątek, godz. 19:11

Kolejkę rozpoczniemy w Warszawie, gdzie Polonia podejmie Garbarnię Kraków. Dla gospodarzy bieżący sezon układa się zaskakująco dobrze. Po niemrawym początku Polonia była w stanie poprawić swoją grę i sensacyjnie wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. W zeszłym tygodniu obecny wicelider zaledwie zremisował z GKS-em Jastrzębie 1:1. Goście z kolei bardzo potrzebują punktów, by oddalić się od strefy spadkowej. Mają oni zaledwie jedno oczko przewagi nad strefą zagrożenia, więc każdy kolejny mecz może okazać się kluczowy w kontekście utrzymania.

Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce, 8 października, sobota, godz. 15:00

W sobotę zachęcamy do śledzenia tego, co dziać będzie się w Krakowie. Ostatnie sezony drugoligowych zmagań przyzwyczaiły nas do tego, że często to pojedynki drużyn na dole tabeli przynoszą najwięcej emocji, dlatego i tym razem mamy nadzieję na to samo. Hutnik jest na samym dnie ligi, mając na koncie zaledwie dziesięć punktów. Sytuacja nie jest jednak tragiczna - do bezpiecznej strefy brakuje im tylko trzech oczek. Starcie z Pogonią Siedlce jest świetnym momentem na złapanie zwycięstwa, bowiem goście również nie znajdują się w świetnej sytuacji. Z czternastoma punktami okupują pozycję tuż za Garbarnią Kraków, a każda porażka sprawi, że grunt pod nogami może zacząć się osuwać.

Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław, 9 października, niedziela, godz. 13:00

Niedzielne popołudnie polecamy spędzić z wrocławskimi rezerwami, które udadzą się na mecz z Lechem II Poznań. Dlaczego warto obejrzeć to spotkanie? Obie drużyny dzieli zaledwie jeden punkt w tabeli, obie drużyny są w strefie spadkowej i obie drużyny mogą ją w przypadku zwycięstwa opuścić. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, iż jest to pojedynek rezerw, co zawsze dodaje kolorytu i emocji. Najlepszym tego przykładem było spotkanie bieżącej rundy między Śląskiem II a Zagłębiem II, które zakończyło się zwycięstwem wrocławian 4:3.


PLAN 14. KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY LV BET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

LV Bet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Magiera: Potrzebujemy konkurencji na wahadle