REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 15. kolejkę II ligi (KURSY)

14.10.2022 (14:00) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/5/rezerwy4_60a68c0ecc4ba.png

fot.: Paweł Kot

Zaledwie dziesięć punktów dzieli strefę spadkową od szóstego miejsca, które daje możliwość udziału w barażach o awans na wyższy szczebel rozgrywkowy. Płaska tabela sprawia, że nadchodzące kolejki drugoligowych zmagań mogą okazać się szczególnie interesujące. Jakie są nasze typy i kursy LV Bet na wszystkie spotkania II ligi? 

Górnik Polkowice - Zagłębie Lubin II, 15 października, sobota, godz. 13:00

Piętnasta kolejka będzie obfitowała w dolnośląskie derby. Do Polkowic na mecz z Górnikiem uda się drugi zespół Zagłębia. Gospodarze po spadku z I ligi nie potrafią odnaleźć się w nowej rzeczywistości, podczas gdy beniaminek z Lubina po świetnym wejściu w sezon złapał pewien dołek formy. Goście przestali być regularni, przez co wypadli ze strefy barażowej, ale ich droga powrotna wcale nie musi być aż taka trudna. Do szóstego miejsca brakuje im zaledwie jednego punktu. Gorzej sytuacja wygląda dla Górnika, który do tej samej lokaty potrzebuje aż osiem oczek. Jeśli polkowiczanie chcą w bieżących rozgrywkach jeszcze o coś powalczyć, to najwyższa pora się obudzić.

Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa, 15 października, sobota, godz. 15:00

Ciekawie będzie również w Elblągu, gdzie Olimpia podejmie wicelidera z Warszawy. Goście po niemrawym początku sezonu zaczęli punktować na tyle regularnie, że poważnie liczą się w walce o bezpośredni awans do I ligi. Płaska tabela daje nam jednak wiele ciekawych smaczków i jeden z nich może wydarzyć się właśnie w Elblągu. Gospodarze są na siódmym miejscu, ale do Polonii tracą zaledwie trzy punkty, więc w przypadku zwycięstwa i odpowiedniego układu pozostałych spotkań mogą zanotować poważny awans.

Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy, 16 października, niedziela, godz. 13:00

W niedzielę zachęcamy do śledzenia meczu na stadionie przy ulicy Oporowskiej, gdzie rezerwy WKS-u podejmą Wisłę Puławy. Goście przyjadą z jednym zamiarem - zdobycia trzech punktów, które w przypadku ewentualnej porażki Polonii Warszawa pozwolą im wskoczyć na fotel wicelidera. Mecz ten dla Śląska łatwy nie będzie, ale wrocławianie mają cenny kapitał w postaci przełamania się w minionej kolejce. W dodatku przełamania się nie byle jakiego - zwycięstwo 4:0 na wyjeździe z Lechem II Poznań to fantastyczny wynik, który, mamy nadzieję, pchnie wrocławian do kolejnych wygranych.


PLAN 15. KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY LV BET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

LV Bet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Magiera: Potrzebujemy konkurencji na wahadle