REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 16. kolejkę II ligi (KURSY)

21.10.2022 (12:00) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/5/rezerwy4_60a68c0ecc4ba.png

fot.: Paweł Kot

Przedostatnia drużyna pokonuje lidera? Takie rzeczy tylko w drugoligowych rozgrywkach! Czy nadchodząca kolejka również przyniesie nam podobne niespodzianki oraz jakie są nasze typy i kursy LV Bet na wszystkie spotkania II ligi? 

Polonia Warszawa - Górnik Polkowice, 21 października, piątek, godz. 19:11

Kolejkę rozpoczniemy od starcia drużyn, które swoje mecze w poprzedniej kolejce wygrały bardzo pewnie. Polonia bez problemów rozprawiła się 2:0 z Olimpią Elbląg, a goście z Polkowic pewnie zwyciężyli w derbach Dolnego Śląska z rezerwami Zagłębia, pokonując je aż 3:0. W lepszej sytuacji w tabeli zdecydowanie znajdują się gospodarze - warszawiacy mają 28 punktów na koncie, tyle samo, co okupujący miejsce wicelidera KKS Kalisz. Goście z kolei są niemal idealnie na środku drugoligowej stawki. 18 oczek pozwala polkowiczanom tylko na dziesiątą lokatę.

Zagłębie Lubin II - Motor Lublin, 22 października, sobota, godz. 14:00

Do niezwykle ciekawego spotkania dojdzie w sobotę, kiedy Motor Lublin wybierze się do Lubina na mecz z rezerwami Zagłębia. Co w tym takiego interesującego? W środku tygodnia odbywały się mecze w ramach 1/16 Pucharu Polski, gdzie Motor również mierzył się z lubinianami, lecz nie z drugim, a pierwszym zespołem i w dodatku starcie to wygrał! Po zmianie trenera goście dokonują rzeczy niesamowitych, bo w minionej kolejce udało im się ograć również rewelację rozgrywek, lidera z Kołobrzegu. Jako przedostatni zespół w tabeli Motor potrafi sprawić sporo niespodzianek, a kwestia walki o utrzymanie w ich przypadku zdecydowanie pozostaje otwarta.

Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław, 23 października, niedziela, godz. 14:00

W niedzielę warto śledzić wydarzenia w Krakowie, gdzie Hutnik podejmie drugi zespół Śląska. Wrocławskie rezerwy w minionej kolejce przegrały 1:2 po bardzo emocjonującym starciu z Wisłą Puławy i choć podopieczni Krzysztofa Wołczka grali dobrze, to niestety nie udało im się zdobyć żadnych punktów. Najbliższy rywal WKS-u to zespół najgorszy w lidze, przynajmniej według tabeli. Hutnik zajmuje ostatnie miejsce, mając na koncie zaledwie jedenaście oczek. Jeśli wrocławianie chcą spokojnie się utrzymać i na koniec sezonu cieszyć się ze spokojnej lokaty w środku stawki, to takie mecze po prostu muszą wygrywać.


PLAN 16. KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY LV BET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

LV Bet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Magiera: Potrzebujemy konkurencji na wahadle