REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 17. kolejkę II ligi (KURSY)

29.10.2022 (07:00) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/5/rezerwy4_60a68c0ecc4ba.png

fot.: Paweł Kot

Ciekawe pojedynki, zwroty akcji i nieoczywiste rozstrzygnięcia - bieżący sezon regularnie funduje nam świetne emocje, dlatego mamy nadzieję, że nie inaczej będzie i tym razem. Jakie są nasze typy i kursy LV Bet na wszystkie spotkania II ligi? 

Znicz Pruszków - Hutnik Kraków, 29 października, sobota, godz. 12:00

Drugoligowe zmagania rozpoczniemy w sobotę. O godzinie 12:00 do Pruszkowa zawita krakowski Hutnik, który spróbuje wykaraskać się ze strefy spadkowej. W ostatniej kolejce goście zwyciężyli 2:0 z rezerwami Śląska, dzięki czemu od bezpiecznego miejsca dzielą ich już tylko dwa punkty. Znicz z kolei ma za sobą cenną wygraną z Wisłą Puławy - wynik 2:1 przybliżył ich do upragnionego celu, jakim jest włączenie się do walki o baraże.

Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg, 29 października, sobota, godz. 14:00

W starciu w Siedlcach zobaczymy pojedynek między przedostatnią, a pierwszą drużyną II ligi. Kotwica na mecz z Pogonią powinna teoretycznie pojechać, jak po swoje. Czy coś może nie pójść zgodnie z planem gości? Drugoligowe zmagania nieraz udowodniły nam już, że może! Kołobrzeżanie od dwóch spotkań nie zwyciężyli, a Pogoń po porażce z Radunią Stężycą panicznie potrzebuje punktów, by wydostać się ze strefy spadkowej. Czeka nas starcie, którego rezultat w teorii powinniśmy być w stanie przewidzieć, ale w praktyce to właśnie tu będziemy czujnie czekać na niespodziankę.

Śląsk II Wrocław - Siarka Tarnobrzeg, 30 października, niedziela, godz. 13:00

Niedzielne popołudnie polecamy spędzić ze Śląskiem, a konkretnie z rezerwami, które zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg. Ekipa prowadzona przez trenera Krzysztofa Wołczka przegrała ostatnio z niżej notowanym Hutnikiem, przez co wrocławianie wpadli do strefy spadkowej. Sytuacja nie jest jeszcze tragiczna, ale każda zdobycz punktowa w ostatecznym rozrachunku może okazać się niezwykle cenna. Siarka w tabeli jest dokładnie jedno miejsce pod Śląskiem, także zwycięstwo w starciu z bezpośrednim rywalem do walki o utrzymanie byłoby świetną informacją dla kibiców WKS-u.


PLAN 17. KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY LV BET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

LV Bet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Magiera: Potrzebujemy konkurencji na wahadle

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.