REZERWY: Zapowiadamy i typujemy 36. kolejkę II ligi (KURSY)

27.05.2021 (20:00) | Jakub Luberda
uploads/images/2021/3/zapowiedz_kolejki_60428cf690af8.jpg

fot.: ŚLĄSKnet

Do końca drugoligowych zmagań zostały już tylko 3 kolejki. Sytuacja w ligowej tabeli dalej jednak nie jest jasna. O miejsce w barażach wciąż biją się aż cztery drużyny, natomiast o utrzymanie walczy ich aż sześć. Jakie są nasze typy i kursy Superbet na wszystkie spotkania II ligi? 

36. kolejka rozpocznie się od prawdziwego hitu. W piętek o godzinie 18:45 Chojniczanka podejmie na własnym stadionie GKS Katowice. Bezpośrednie starcie w walce o miejsce na fotelu wicelidera, a co za tym idzie automatyczny awans do I ligi z pominięciem baraży, zawsze przynosi duże emocje. W lepszej sytuacji są goście, bo choć grają na wyjeździe, to mają aktualnie punkt przewagi nad Chojniczanką, więc ewentualny remis również będzie ich zadowalał. Liczymy na niezapomniane widowisko!

Śląsk II Wrocław niestety już z walki o baraże raczej się wypisał. I choć matematyczne szanse dalej są, to aby w ogóle myśleć o ewentualnym szóstym miejscu, Śląsk musiałby zwyciężyć we wszystkich trzech ostatnich kolejkach, a także liczyć na potknięcia rywali. Pierwsza okazja na dodanie trzech punktów do ligowej tabeli nadarzy się w sobotę o godzinie 12:00. Na stadion przy ulicy Oporowskiej przyjadą goście z Pruszkowa. Znicz znajduje się w bardzo niepewnej sytuacji i właściwie w każdej kolejce może nagle znaleźć się w strefie spadkowej, więc wrocławianie nie mogą liczyć na łatwą przeprawę. 

36. kolejka zakończy się tego samego dnia o godzinie 18:00. Wtedy też do Bytowa przyjedzie Lech II Poznań. Gospodarze znajdują się na samym końcu ligowej tabeli, mając trzy punkty straty do bezpiecznego miejsca. Goście z kolei, mimo trzech punktów więcej od Bytovii i tak muszą martwić się o końcową pozycję, gdyż ze względu na gorszy bilans od Błękitnych Stargard oraz Znicza Pruszków są w gronie spadających z II ligi drużyn. Mecz ten może wyklarować sytuację Kolejorza i pogrążyć jeszcze bardziej Bytovię. Może też jednak sprawić, że zagęszczenie na spodzie tabeli będzie jeszcze większe, a walka o utrzymanie rozstrzygnie się w ostatnich dwóch kolejkach. 


PLAN 36. KOLEJKI II LIGI ORAZ KURSY SUPERBET Z NASZYMI TYPAMI
(kliknij w obrazek, by sprawdzić aktualne kursy)

Superbet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

ZOBACZ też: Statystyki nie kłamią: Wisła Kraków

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.