Ruszyła sprzedaż karnetów na sezon 2024/2025

13.06.2024 (10:25) | Franciszek Wiatr
uploads/images/2024/3/121_65e44c49eefa5.jpg

fot.: Paweł Kot

Do pierwszego meczu Śląska w nowym sezonie został ponad miesiąc. Klub ruszył już ze sprzedażą karnetów na edycję 2024/2025. Jak wyglądają ceny i na co mogą liczyć karnetowicze? 

Śląsk przed rundą wiosenną sezonu 2023/2024 informował o tym, że notuje najlepszą sprzedaż karnetów od 11 lat. Z tego powodu można przypuszczać, że po tak udanym sezonie w wykonaniu drużyny, chętnych na kupno całosezonowej wejściówki będzie przynajmniej tyle, co ostatnim razem.

PRZYWILEJE DLA KARNETOWICZÓW

  • Karnet na następny sezon to oszczędność od 25% do nawet 50%! Mecze z Lechem Poznań, Legią Warszawa, Jagiellonią Białystok oraz Rakowem Częstochowa będą premium - w karnecie są to mecze w standardowej cenie. Dla osób przedłużających karnety cena całosezonowej wejściówki to aż 50% zniżki.
  • Śląsk zagra w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Osoby, które zakupią karnet będą miały pierwszeństwo w wyborze miejsc - będzie dla nich zamknięta sprzedaż biletów dla nich, oraz czwórki znajomych.
  • Karnet to także gwarancja wybranego przez siebie miejsca na cały sezon - w przypadku kompletu publiczności, nie musisz się martwić, że ktoś je zajmie. Karnetowicze mają gwarancję rezerwacji miejsca na wszystkich ligowych spotkaniach do 14.07.2024 r.
  • Zniżka na zakupy - posiadacze karnetu będą mieli 15% rabatu na nieprzeceniony asortyment w sklepach stacjonarnych oraz 20% jednorazowego rabatu na nową koszulkę meczową.
  • Karnetowicze otrzymują informację o nowych wydarzeniach z klubu jako pierwsi. Są to specjalne maile, SMS-y czy telefony.
  • Udział w konkursach firmy Electofun, w których będzie można wygrać hulajnogę elektryczną.
  • Darmowe wejście na mecze drużyny rezerw.

CENY KARNETÓW

Karnety na cały sezon obejmują wszystkie 17 spotkań domowych Śląska. Do 30 czerwca włącznie, osoby przedłużające karnet oraz te, które były na co najmniej 10 meczach domowych WKS-u w poprzednim sezonie, oszczędzają 50%. Od 1 lipca będzie to 33%. Z kolei dla nowych karnetowiczów oszczędność wyniesie 25% w porównaniu do cen jednorazowej wejściówki. Karnety są dostępne w trzech możliwych formach zakupu - karta kibica (wyrobienie nowej karty to koszt 20 złotych), wysyłka biletów w formie pdf oraz w formie karty wirtualnej. Dwa razy na rundę można zmienić miejsce karnetowe na inne, a cztery razy w rundzie przekazać miejsce innej osobie. Karnet kupicie TUTAJ. Poniżej prezentujemy cennik:

ZOBACZ też: Mistrzowie Polski U-17! Legia - Śląsk 2:4 (1:2)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.