Ruszyła sprzedaż karnetów na wiosnę

20.12.2022 (14:30) | Mateusz Włosek
uploads/images/2021/9/KoPa_SLWro_LegWarsz_10_09_2021_-112_613ddd006d1d2.jpg

fot.: Paweł Kot

Na nieco ponad miesiąc przed pierwszym meczem Śląska Wrocław w 2023 roku wystartowała sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Klub z Oporowskiej przygotował trzy warianty stałego uczestnictwa w domowych meczach wrocławian. 

Podobnie jak w poprzednich latach, Śląsk zdecydował się docenić swoich najwierniejszych fanów i wykorzystał system, w którym do wyboru są trzy rodzaje karnetów. Złoty karnet dostępny jest dla osób, które stal pojawiały się na meczach w sezonie 2021/22. Srebrny wariant ogranicza się z kolei do sympatyków, którzy posiadali karnet w z rundy wiosennej zeszłej edycji ekstraklasy lub byli karnetowiczami w sezonie 2019/20, ale uczęszczanie na spotkania WKS-u uniemożliwił im wybuch pandemii Covid-19. Ostatnia z możliwości, czyli karnet brązowy, otwarta jest dla kibiców, którzy dopiero dołączają do grona śląskowej rodziny.

Warto zaznaczyć, że wszystkie karnety zakupione na rundę jesienną wygasły i nie zostały przedłużone. Konieczne jest więc zaopatrzenie się w nową stadionową subskrypcję, a w tym pomaga rozwiązanie klubu, który ogłosił, że dotychczasowi karnetowicze do 20 stycznia 2023r. mają pierwszeństwo wyboru miejsca. Kupującemu przez stronę www karnet kibicowi od razu zaproponowany zostanie wcześniejszy numer krzesełka. Będzie również dostępna opcja zmiany dotychczasowego miejsca.

Sprzedaż karnetów rozpoczęła się 19 grudnia o godzinie 12:00, a kibice będą mogli korzystać z nich na trzy sposoby.

  • za pośrednictwem karty kibica,
  • pobierając bilet na każdy z meczów na stronie www,
  • korzystając z wirtualnej karty kibica.

Po więcej informacji na temat karnetów zapraszamy na oficjalną stronę Śląska. Pierwszy mecz rundy wiosennej odbędzie się 28 stycznia o godzinie 20:00. Rywalem wrocławian będzie Zagłębie Lubin.

CENNIK KARNETÓW RUNDA WIOSENNA 2022/23:

ZOBACZ też: Opuścili Śląsk latem. Jak radzą sobie byli zawodnicy WKS-u? (cz. 2)