Sito Riera w Śląsku!

Nowym piłkarzem Śląska Wrocław został 29-letni Sito Riera. Hiszpański zawodnik może występować jako skrzydłowy lub napastnik. Jest wychowankiem FC Barcelony. Ostatnio występował w Kajracie Ałmaty. Riera związał się ze Śląskiem dwuletnim kontraktem.


 

- Jestem naprawdę szczęśliwy, że trafiłem do Śląska Wrocław. Wiem, że klub długo się mną interesował i mam nadzieję, że pomogę mu osiągać świetne wyniki. Chcę znów cieszyć się piłką nożną, czego brakowało mi w Kazachstanie - powiedział po podpisaniu kontraktu Sito Riera.

źródło: slaskwroclaw.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.