Śląsk się promuje

Dyrektor sportowy Zagłębia Lubin Jakub Jarosz potwierdził pojawiające się wcześniej informacje, że powrót Patryka Klofika do Zagłębia Lubin uzależniony jest od sytuacji Wojciecha Łobodzińskiego. Jeśli gracz odejdzie z Zagłębia, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Klofik wróci do Lubina. Sytuacja musi wyjaśnić się do końca grudnia, bowiem do tego czasu lubinianie mogą zażądać powrotu z wypożyczenia piłkarza, który ostatnie miesiące spędził w Śląsku.

Tymczasem prezes Antoni Kordos, który przebywa wraz z drużyną w Stanach Zjednoczonych wkrótce przeniesie się na kolejny kontynent, tym razem Afrykański. Stolica Dolnego Śląska na międzynarodowych targach piłkarskich promować będzie Wrocław jako jedno z miast organizatorów Euro 2012, a także Śląsk Wrocław. Pracownicy klubu przygotowali prezentację multimedialną, która być może zainteresuje potencjalnych sponsorów do zainwestowania w klub.

źródło: Polska/gazeta.pl

Marcin Polański

Autor

Marcin Polański

W Śląsknecie od 2003 roku (z przerwami urlopowymi), przez niemal 10 lat redaktor naczelny.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.