Śląsk Wrocław - Wisła Płock. Jak kupić bilety?

07.05.2023 (19:00) | Paulina Zemła
uploads/images/2020/6/PSX_20200623_180802_5ef395bd44305.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Już w sobotę 13 maja o 15:00 Śląsk podejmie Wisłę Płock. Na pewno będzie to jedno z najważniejszych spotkań rozegranych przez wrocławian w tym sezonie. Gdzie i w jaki sposób można kupić bilety na mecz 32. kolejki ekstraklasy? 

Po 31. kolejkach Śląsk i Wisła sąsiadują ze sobą w tabeli i walczą o utrzymanie w najwyższej lidze rozgrywkowej. Po remisie WKS-u w Białymstoku oraz remisie płocczan ze Stalą Mielec, to Wisła z przewagą pięciu punktów zajmuje w tabeli bezpieczniejsze, piętnaste miejsce. Podopieczni Jacka Magiery muszą dać z siebie wszystko i wywalczyć trzy punkty na swoim terenie, aby mieć szansę na wydostanie się ze strefy spadkowej.

ŚLĄSK WROCŁAW - WISŁA PŁOCK. GDZIE KUPIĆ BILETY?

W bilety na sobotni mecz będzie można zaopatrzyć się na trzy sposoby, ale najpopularniejszym i najwygodniejszym z nich jest oczywiście kupno drogą internetową. Wejściówki można nabyć:

  • online na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (najszybciej i najwygodniej),
  • w punktach sprzedaży stacjonarnej, których listę znajdziecie TUTAJ,
  • w kasach przy ulicy Oporowskiej 62 (otwarte w dni robocze od 10 do 17) lub w kasach przy Tarczyński Arena (w dniu meczu).

Kasy przy ulicy Oporowskiej 62 w dniu meczu będą czynne jedynie do trzech godzin przed rozpoczęciem spotkania. Informacje o cenach biletów na poszczególne trybuny znajdziecie TUTAJ.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego - dostępne są także vouchery prezentowe, które można wymieniać na bilety na mecze Śląska.

ŚLĄSK WROCŁAW - WISŁA PŁOCK. JAK DOJECHAĆ NA STADION?

Na sobotni mecz Śląska z Wisłą Płock oprócz komunikacji miejskiej można dojechać także samochodem, a otwarty jest ogólnodostępny parking w Strefie B. Opłaty za miejsce uiszczane są w parkometrze lub u osób wyznaczonych przez operatora miejsca. Płatność realizowana jest wyłącznie kartą płatniczą, a przy transakcji obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Dostępny jest także parking wielopoziomowy (opłata 20 zł) i parkingi zewnętrzne (opłata 10 zł dla samochodów osobowych).

Pierwszy gwizdek meczu 32. kolejki ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Wisłą Płock już w sobotę 13 maja o godzinie 15:00.

ZOBACZ też: Ile zarobił Śląsk w tegorocznej edycji Pucharu Polski?

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.