Śląsk zaprezentował koszulkę na nowy sezon!

08.07.2023 (19:55) | Marcin Sapuń
uploads/images/2023/7/128520991688834762_64a9a19d9b978.jpg

fot.: Dawid Antecki / slaskwroclaw.pl

Dwa tygodnie przed inauguracją ekstraklasy, Śląsk Wrocław zaprezentował nową koszulkę meczową, w której zagrają w sezonie 2023/24.  

Rok temu wrocławski klub nawiązał współpracę z firmami 11teamsports oraz Nike. W poprzednim sezonie na domowych trykotach WKS-u królowała intensywna zieleń oraz charakterystyczny orzeł. Natomiast 8 lipca oficjalna strona Śląska zaprezentowała nowe koszulki, w którym wrocławianie zagrają w sezonie 2023/24. 

Domowy komplet charakteryzuje głęboka zieleń, wyróżniająca tegoroczne trykoty od jaśniejszych z minionego sezonu. Ciemne barwy przełamują jasne, pionowe pasy ciągnące się wzdłuż przodu koszulki z wyłączeniem rękawków.

Na prawej piersi znajduje się haftowane, białe logo Nike, a na lewej żakardowy herb obszyty zieloną nicią, z haftowaną białą gwiazdką u góry. Charakterystyczna zielono-biało-czerwona szarfa umieszczona została na lewym rękawku. Co ważne, po raz pierwszy w historii w tych samych zielonych trykotach występować będzie nie tylko pierwsza, ekstraklasowa drużyna WKS-u, ale i zespół kobiet, sekcja blind footballu oraz wrocławscy ampfutbolowcy. Charakterystyczne wykończenie rękawka, w postaci zielono-biało-czerwonego paska to delikatne nawiązanie do trójkolorowych barw, które będzie obecne na wszystkich trykotach WKS-u w tym sezonie. 

Nowe trykoty Śląska Wrocław można kupować w cenie 249 zł (dorośli) oraz 169 (koszulka dziecięca) w FanShopach przy ulicy Oporowskiej 62 i alei Śląska 1. W sprzedaży internetowej możliwa jest również personalizacja. Przy okazji przypominamy, że karnetowicze mogą zakupić nowe trykoty w FanShopach ze 20% zniżką

Kibice po raz pierwszy będą mogli zobaczyć nowe koszulki na żywo już w niedzielę 9 lipca HotSpot Beach Bar przy ulicy Wjeherowskiej 34. W godzinach 16:00-20:00 podczas spotkania możliwy będzie zakup nowej koszulki meczowej oraz karnetów na nadchodzący sezon, a także spotkania z piłkarzami WKS-u, którzy przyjadą w okolice mostu Milenijnego o godzinie 17:00. ZOBACZ też: Śląsk Wrocław – Slezsky Opawa 0:1. Rażąca nieskuteczność (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.