Sokołowski: Każde zwycięstwo buduje zespół

06.02.2021 (17:08) | Dominik Szpik
uploads/images/2021/1/sokolowski_6009e1e259d0e.PNG

fot.: Mateusz Porzucek

Pomeczowa wypowiedź Patryka Sokołowskiego po wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław.  

Czujesz niedosyt? Był jeden gol, mogły być dwa. Miało nie być żółtej kartki, była jedna i pauza w następnym meczu.

No tak troszkę niedosyt, ale jak to się mówi, trzeba czerpać małą łyżeczką, a nie od razu chochlą. Najważniejsze jest to, że zdobyliśmy 3 punkty. Bardzo się cieszę ze zdobytej bramki. Żałuję, że nie udało się strzelić tej drugiej, ale najbardziej cieszę się z tego, że zero z tyłu i dwa z przodu.

Kolejny ważny mecz dla mentalu drużyny. Tak jak w Krakowie odrobienie trzech bramek straty, tak dzisiaj okazaliście nam i sobie, że bez Świerczoka potraficie strzelać i wygrywać.

Na pewno każde zwycięstwo buduje zespół i tak jak już wielokrotnie wiele osób powtarzało, mamy bardzo dobrą atmosferę i myślę, że tylko zwycięstwami możemy tę atmosferę budować. Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej, bo tych punktów będzie przybywać.

W Piaście najwięcej biegali dzisiaj pomocnicy. Ta współpraca w drugiej linii wyglądała świetnie w waszym wykonaniu. Ta formacja z pewnością wygrała wam to spotkanie.

Bardzo mnie to cieszy. Z perspektywy boiska też mogę powiedzieć, że bardzo dobrze się czuliśmy dzisiaj. Mam nadzieję, że tak samo będzie to wyglądać w kolejnych meczach i będziemy potwierdzać dobrą dyspozycję.

źródło: Canal+Sport

ZOBACZ też: Bezsilni (RELACJA)