Stiglec: Nie stworzyliśmy zbyt wielu okazji

01.02.2021 (22:09) | Krzysztof Banasik
uploads/images/2020/12/WIM_2615_5f94a3b6e7656_5fee38b6e008d.jpg

fot.: Paweł Lipnicki

Wypowiedź Dino Stigleca po bezbramkowym remisie w Mielcu w pełni oddaje przebieg tego meczu - Stal grała twardo, walczyła i Śląsk miał z takim stylem problemy. Poniżej znajduje się cała wypowiedź obrońcy wrocławian.  

Dino Stiglec: Pierwszy mecz w nowej rundzie zazwyczaj bywa trudny. Dzisiaj do tego były złe warunki, wiemy, że boiska o tej porze roku, przy tak niskich temperaturach, nie wyglądają najlepiej. Myślę, że jeśli spojrzymy na całe spotkanie, to wynik 0:0 dobrze oddaje jego przebieg.

Oczywiście zawsze chcemy wygrywać, celem każdego meczu jest zwycięstwo. Tak było również i tym razem. Nie stworzyliśmy jednak zbyt wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. I dlatego przywozimy dziś jeden punkt.

Stal to walcząca drużyna, której dużym atutem jest siła fizyczna. Szukają wielu pojedynków i grają bardzo twardo. To mocno utrudniało nam prowadzenie gry. Potrzebowaliśmy więcej spokoju trzydzieści, czterdzieści metrów przed bramką przeciwnika. Uważam, że to był dziś nasz największy problem.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Ojrzyński: Oddaliśmy więcej celnych strzałów