Superbet ze specjalną akcją dla kibiców Śląska!

24.10.2020 (15:08) | Redakcja
uploads/images/2020/10/sbet-news_5f8afedfdd174.jpg

fot.: Superbet

Partner naszego portalu, bukmacher Superbet, przygotował specjalną akcję dla czytelników naszego portalu. Każdy kibic Śląska może otrzymać dodatkowe 20 zł bonusu na obstawianie. Akcja skierowana jest dla nowych Graczy. 

Bonus przysługuje każdemu, kto zarejestruje się w Superbet, klikając w ten link i wpłaci przynajmniej 50 złotych. Wówczas oprócz nowego bonusu powitalnego bukmachera Cashback do 500 zł i 50 zł na start (o tej akcji możesz przeczytać więcej na stronie Superbet.pl), do konta Gracza zostanie przypisane dodatkowe 20 zł bonusu (do 72 godzin). Bonus trzeba zaakceptować w ciągu 24 godzin.

Odbierz specjalny bonus
20 PLN dla kibiców Śląska

Superbet oferuje zakłady online oraz w sieci punktów stacjonarnych. Szczególnie polecamy aplikację mobilną bukmachera, która wyróżnia się na rynku własną społecznością SuperSocial. Pozwala ona na dzielenie się kuponami ze znajomymi oraz rozmawiania o sporcie na czatach meczowych. Nasza redakcja również posiada swój profil w SuperSocial, a to znaczy, że możecie podejrzeć nasze typy i porozmawiać z nami o meczach Śląska. Obserwujcie nas w SuperSocial!

ZOBACZ też: PNK: Emocjonalny rollercoaster przy #O62 (RELACJA)