Szlifują formę w Spale

Piłkarze Śląska do meczu przeciwko Jagiellonii przygotowują się na dwudniowym zgrupowaniu w Spale. Wrocławianie pierwszy trening w Centralnym Ośrodku Sportu odbyli we wtorek po południu i były to zajęcia w hali. Wieczorem zawodnicy mieli czas wolny, w czasie którego obejrzeli towarzyskie spotkanie Polaków z Węgrami. Dzisiaj zawodnicy Śląska najpierw odbyli zajęcia praktyczne – na boisku, a po południu sztab szkoleniowy zaplanował odprawę taktyczną, której tematem będzie najbliższy przeciwnik WKS-u. Ostatni trening w Spale odbędzie się w czwartek rano, po południu wrocławianie udadzą się w podróż do oddalonego o 300 kilometrów Białegostoku.

źródło: slaskwroclaw.pl

Krzysztof Banasik

Autor

Krzysztof Banasik

Ukończyłem dziennikarstwo sportowe i radiowo-telewizyjne. Ta część mojego życia stała się ogromną pasją, którą realizuje w Śląsknecie od 2007 roku. Od 2019 roku jestem redaktorem naczelnym i współwłaścicielem serwisu.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.