TRANSFERY: Najlepszy strzelec odejdzie ze Śląska?
fot.: Paweł Kot
W poniedziałkowym treningu Śląska Wrocław udziału nie bierze między innymi John Yeboah. Powodem absencji skrzydłowego są rozmowy dotyczące potencjalnego transferu.
Bez problemu można śmiało powiedzieć, że John Yeboah to najlepszy piłkarz Śląska Wrocław w minionym sezonie. Skrzydłowy strzelił trzynaście goli, a w lutym zgarnął nagrodę dla najlepszego zawodnika miesiąca w ekstraklasie.
Nic dziwnego, że Niemiec od początku wzbudzał zainteresowanie innych klubów. W poniedziałek do treningów wrócił pierwsze zespół WKS-u. Wśród osób, których zabrakło przy Oporowskiej jest również John Yeboah. Klub w oficjalnym komunikacie poinformował, że powodem absencji 22-latka są rozmowy z potencjalnym nowym pracodawcą. W kuluarach mówi się, że Śląsk liczy na co najmniej około dwa miliony euro za swojego najlepszego zawodnika.
AKTUALIZACJA: John Yeboah uzgadnia warunki nowej umowy z jednym z klubów francuskiej Ligue 1.
W dzisiejszych zajęciach udziału nie wezmą: Daníel Grétarsson (zgrupowanie reprezentacji Islandii), John Yeboah (rozmowy związane z potencjalnym transferem), Adrian Bukowski (zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21).
— Śląsk Wrocław (@SlaskWroclawPl) June 19, 2023
