TRANSFERY: Wymiana napastników z Rakowem?

22.12.2022 (06:00) | Piotr Kryński
uploads/images/2022/12/hhhh_63a325df15bf0.jpg

fot.: Paweł Kot

Nie milkną spekulacje dotyczące możliwego transferu Erika Exposito. Jak podaje Tomasz Włodarczyk z portalu ,,meczyki.pl", Śląsk otrzymał ofertę transferową za swojego napastnika z Rakowa Częstochowa.  

Kilka dni temu informowaliśmy o możliwej przeprowadzce Hiszpana do Włoch, Erikiem Exposito interesują się również zespoły z Chin, Turcji oraz... Polski. W ostatnich dniach głośno zrobiło się o zainteresowaniu właśnie tych ostatnich, a dokładniej lidera ekstraklasy z Częstochowy. Jak podaje Tomasz Włodarczyk, Raków byłby zainteresowany pozyskaniem Hiszpana na zasadzie wymiany zawodników + dodatkowej dopłaty. Do Wrocławia miałby trafić Sebastian Musiolik, czyli również napastnik. 26-letni piłkarz, w tym sezonie wystąpił w 15 meczach (364 minut na boisku), nie strzelił gola ani nie zaliczył żadnej asysty.

Znany użytkownik Twittera o nicku Adam dodaje, że wrocławianie, oprócz Musiolika, mieliby otrzymać około 700 tysięcy euro

Erik Exposito w tym sezonie w 18 meczach zdobył 6 bramek i zaliczył 2 asysty, mimo niewątpliwego spadku formy w porównaniu z zeszłym rokiem. Hiszpan wciąż jest jednym z najlepszych zawodników w zespole Ivana Djurdjevicia i nic nie zapowiada tego, żeby łatwo go było zastąpić. Niestety, odejście Exposito ze Śląska staje się coraz bardziej realne, pozostaje tylko pytanie w którym kraju swoją przygodę z piłką będzie kontynuował 26-latek.

ZOBACZ też: Sebastian Bergier wyróżniony!