Trelowski: Cieszę się z każdej minuty na boisku

05.05.2024 (16:10) | Szymon Beda
uploads/images/2023/7/trelowski_64a6a77b9b967.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Wypowiedź bramkarza Kacpra Trelowskiego po bezbramkowym remisie pomiędzy Śląskiem II Wrocław a Górnikiem Polkowice. Zawodnik jest wypożyczony z drużyny Rakowa Częstochowa, w meczu popisał się kilkoma kluczowymi interwencjami.  

Moim zdaniem trzeba się cieszyć z tego remisu, jednak musimy uważać na straty punktów, mam nadzieję, że jest to nasze ostatnie potknięcie, ponieważ walczymy o awans z drużyną Rekordu Bielsko Biała. Bardzo się cieszę z indywidualnej formy. Po to gram w rezerwach, żeby pomóc i cieszę się, że w tak ważnym meczu udało mi się utrzymać czyste konto.

 

Jeśli Rekord Bielsko Biała dzisiaj wygra, spadniecie na drugie miejsce.

Myślę, że spokojnie uda nam się ich dogonić. Każdemu zdarzają się straty punktów, to jest trzecia liga tutaj każdy z każdym może wygrać. Myślę, że sztab dobrze przeanalizuję to spotkanie i już na następny mecz będziemy lepiej przygotowani. Jest u nas dużo pewności siebie, każdą stratę punktów odczuwamy jak przegraną, jestem pewny, że drużyna na następne spotkanie wyjdzie dużo bardziej zmotywowana.

 

Trener Magiera był obecny dzisiaj na trybunach, czy historie z tego sezonu, gdzie zawodnicy z rezerw dołączali do pierwszego zespołu dodatkowo was motywują aby się tu pokazać?

Jest to dla nas duża motywacja, z mojej perspektywy muszę powiedzieć, że gra w pierwszym zespole jest u mnie znikoma, dlatego cieszę się z każdej minuty, którą mogę spędzić na boisku. W każdym treningu daje z siebie 100%, rywalizacja z Rafałem Leszczyńskim jest dla mnie bardzo cenną lekcją, zarówno piłkarsko ale również mentalnie. 

ZOBACZ też: REZERWY: Niedosyt po bezbarwnym remisie (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.