Tudruj: Jestem tutaj szczęśliwy

10.03.2024 (12:00) | Kacper Cyndecki
uploads/images/2024/3/DSC_8583_1 (1)_65ecc28ca0a49.jpg

fot.: Dawid Kokolski

Po wygranej rezerw Śląska w derbach Wrocławia ze Ślęzą (4:1) zdołaliśmy zapytać Mikołaja Tudruja o kilka kwestii. Jak we Wrocławiu czuje się nowy nabytek WKS-u? 

Jak podsumujesz to spotkanie ze Ślęzą?

Wydaje mi się, że dobrze zaczęliśmy ten mecz i mieliśmy dużo sytuacji, dodatkowo szybko strzeliliśmy trzy bramki. Pierwsza połowa poszła zdecydowanie z naszym planem. W drugiej części meczu poszło nam trochę gorzej. Na początku straciliśmy bramkę i było za dużo rozluźnienia, ale później wróciliśmy na odpowiednie tory i udało nam się nawet trafić po raz kolejny. 

Czy czułeś większe emocje spowodowane tym, że grałeś w derbach Wrocławia?

Na pewno w derbach są większe emocje oraz motywacja, ale mieliśmy to samo nastawienie co zawsze, czyli wygrać mecz i to nam się udało.

Jak się czujesz we Wrocławiu, czy już zaaklimatyzowałeś się w nowym mieście?

We Wrocławiu czuje się wspaniale i szybko się tutaj zaaklimatyzowałem. Szybko złapałem kontakt z kolegami z zespołu i jestem szczęśliwy, że tutaj jestem. 

Jak czujesz się na lewej obronie, bo tam dziś grałeś. Czy to jest twoja docelowa pozycja?

Na każdej pozycji grałem w paru meczach. Często gram na lewej obronie, łapie tam pewność siebie oraz myślę, że wygląda to coraz lepiej i jestem w stanie grać wszędzie. 

Rozmawiał Kacper Cyndecki

Jak radzić sobie z przeziębieniem?

ZOBACZ też: ODPRAWA ŚLĄSKA: Co słychać we Wrocławiu?

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.