Tudruj: Zabrakło nam skuteczności

12.05.2024 (17:00) | Szymon Beda
uploads/images/2024/3/DSC_8583_1 (1)_65ecc28ca0a49.jpg

fot.: Dawid Kokolski

Wypowiedź zawodnika Śląska II Wrocław - Mikołaja Tudruja - po przegranym meczu przeciwko drużynie MKS-u Kluczbork (0:1) 

Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Mieliśmy ich kilka, lecz niestety dzisiaj byliśmy nieskuteczni. Zabrakło nam zdobytych bramek, aby wygrać spotkanie. Ubolewam, że straciliśmy gola po stałym fragmencie - zagapiliśmy się. Byliśmy świadomi, że akurat w tym fragmencie gry przeciwnik może być dobrze przygotowany. Mimo walki do samego końca, przegraliśmy ten mecz.

 

Czy warunki fizyczne były dzisiaj kluczowe?

 

Było to spotkanie, w którym fizyczność odgrywała dużą rolę. Na boisku nie zabrakło przepychania czy też fauli. Jeden z naszych zawodników podczas jednej akcji był faulowany trzy razy. Podczas meczu nie czułem jednak za dużej różnicy warunków fizycznych.

 

Dzisiaj na trybunach siedział trener Jacek Magiera. Patrząc na przykład na Jakuba Jezierskiego, który dobrą grą zapewnił sobie miejsce w pierwszej drużynie, jego obecność jest dla was dodatkową motywacją?

 

Każdy zawodnik drużyny rezerw stara się co mecz grać dobrze - bez względu na to, kto siedzi na trybunach. Chcemy stawać się lepsi z każdą kolejką. Jak się uda dobrze zaprezentować na meczach oraz treningach, dostanie się szansę gry w pierwszej drużynie - tak, jak wspomniany wcześniej Jakub Jezierski.

ZOBACZ też: Pokorny: Muszę uważać, aby nie osłabić zespołu

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.