Tygodniowy rozkład jazdy (14.05 - 16.05)

12.05.2022 (23:37) | Jacek Bratek / Wojciech Peciakowski
uploads/images/2021/11/stm_619fdee84950a.png

fot.: Paweł Kot

Prezentujemy rozkład jazdy Śląska Wrocław na kolejne siedem dni – od  pierwszej drużyny, poprzez rezerwy, CLJ oraz młodzież z uwzględnieniem piłki nożnej kobiet. 



 

SOBOTA, 14 maja
 

10:00 AP Śląsk – Olympic Junior Wrocław
Wojewódzka Liga Trampkarzy,  Stadion przy ul. Mianowskiego (GEM)

10:00 Parasol Wrocław – AP Śląsk
Wojewódzka Liga Trampkarze Młodszego. Stadion przy ul Lotniczej

10:00 AP Śląsk – Zagłębie Lubin
Wojewódzka Liga Młodzika Stadion na Niskich Łąkach

10:00 WKS Śląsk – Polonia Środa Śląska
Okręgowa Liga Juniorów Młodszych, stadion przy ul Sztabowej

10:30 Ślęza Wrocław – WKS Śląsk
Wojewódzka Liga Trampkarze Młodszego, stadion przy ul. Kłokoczyckiej

11:00 Górnik Polkowice – WKS Śląsk
Wojewódzka Liga Juniorów, Polkowice

11:00 Chrobry Głogów – WKS Śląsk
II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych, Głogów

13:00 Stal Rzeszów – AP Śląsk
Centralna Liga Juniorów U18, Rzeszów

13:00 FC Wrocław Academy – WKS Śląsk
Okręgowa Liga Trampkarzy, Stadion na Niskich Łąkach

16:00 WKS Śląsk – GKS Kobierzyce
Okręgowa Liga Juniorów, stadion na Niskich Łąkach

17:00 Śląsk II - Ruch Chorzów
II Liga, Stadion Oporowska

17:00 Raków Częstochowa – AP Śląsk
Centralna Liga Juniorów U17, Częstochowa

18:00 WKS Śląsk – Moto Jelcz Oława
II Okręgowa Liga Młodzika, stadion na Niskich Łąkach

 

NIEDZIELA 15 maja
 

12:00 Śląsk Wrocław – Olimpia Szczecin
Ekstraliga Kobiet, stadion przy ul. Kłokoczyckiej

12:00 Chrobry Głogów – AP Śląsk
Centralna Liga Juniorów U15, Głogów

12:30 Stal Mielec – Śląsk
Ekstraklasa, Mielec

13:00 AP Śląsk – Ślęza Wrocław
II Wojewódzka Liga Młodzika, stadion przy ul. Mianowskiego (GEM)

15:30 AP Śląsk – Parasol Wrocław
I Wojewódzka Liga Młodzika, stadion przy ul. Mianowskiego (GEM)

16:00 AP Śląsk – Ślęza Wrocław
Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych, stadion na Niskich Łąkach

17:00 KSP Kielce – Śląsk II Wrocław
II Liga Kobiet, Kielce

 

PONIEDZIAŁEK 16.05
 

Polonia Jaszowice – Śląsk Oldboys Wrocław
Grupa Mistrzowska I Ligi Oldbojów, Jaszowice

ZOBACZ też: OLDBOJE: Wygrana w grupie mistrzowskiej