Wołczek: To był przeciętny mecz

28.05.2023 (14:34) | Dominik Mazur
uploads/images/2022/9/wołczek_633007377bd4e.jpg

fot.: Rafał Sawicki

Trener Śląska II Wrocław, Krzysztof Wołczek, krótko podsumował przeciętny mecz z Hutnikiem Kraków zakończony bezbramkowym remisem.  

Przerwanie serii trzech porażek z rzędu, ale już przed pierwszym gwizdkiem wiedzieliśmy, że będzie to mecz o nic.

Po prostu nie mieliśmy już szans na utrzymanie. Dla nas nie ma meczów o nic – każdy z zawodników i każdy z nas gra o swoją twarz i jak najlepsze zaprezentowanie się na boisku. Wiadomo, że już spadliśmy do III ligi. Pewnie miało to jakiś wpływ na zespół. Czas na analizy dopiero przyjdzie, więc nie chciałbym wszystkiego na razie podsumowywać. Mecz był przeciętny, ale widocznie tylko na tyle było nas dzisiaj stać. 

Było kilka sytuacji, zwłaszcza Łukasza Gerstensteina, by zdobyć trzy punkty i godnie pożegnać z kibicami przy Oporowskiej w tym sezonie i z poziomem centralnym.

Było kilka sytuacji – Łukasza czy Przemysława Bargiela. Nie strzeliliśmy bramki, bo zbyt wiele razy nie finalizowaliśmy dobrze akcji. Wydawało się, że wyciągnęliśmy wnioski po rundzie jesiennej. Nieźle to wyglądało w sparingach. Analiza jest po każdym meczu, ale przed nami jeszcze jedno spotkanie. Na analizę całej rundy – jak to wyglądało zespołowo i indywidualnie – jeszcze przyjdzie czas

 

ZOBACZ też: Śląsk II - Hutnik 0:0. Słaby mecz przy Oporowskiej (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.