Wyjątkowi goście i wyjątkowe licytacje

01.01.2021 (21:05) | Krzysztof Banasik

fot.: Krzysztof Banasik

W sobotę o godzinie 19:00 na naszym kanale na YouTube rozpoczniemy charytatywny program na żywo, podczas którego połączymy się z Vitezslavem Lavicką, Pawłem Barylskim, Piotrem Celebanem, Jakubem Łabojką, Szymonem Mikołajczakiem (asystentem kierownika Śląska) i Kacprem Rudzikiem (Patronem naszej redakcji). Ale przede wszystkim - rozpoczniemy charytatywną licytację wyjątkowych przedmiotów! 

Dochód z licytacji i zorganizowanej przez nas zrzutki zostanie w całości przekazany 10-letniej Wiktorii, córki kibica Śląska, która od urodzenia zmaga się z wieloma dotkliwymi chorobami. Chcemy pomóc tej dzielnej wojowniczce i sfinansować jej 3-miesięczną, specjalistyczną rehabilitację.

Transmisja programu na żywo odbędzie się TUTAJ (warto ustawić sobie przypomnienie). Gospodarzami będą nasi dziennikarze: Krzysztof Banasik, Daniel Żuliński i Karol Bugajski.

Licytacje, po utworzeniu w sobotę podczas programu specjalnych skarbonek, będą odbywać się TUTAJ. Każdy przedmiot będzie posiadał oddzielną skarbonkę. Przedmioty zostaną przekazane osobom, które łącznie wpłacą największą sumę na daną skarbonkę.

Jeśli ktoś nie jest zainteresowany przedmiotami, może już teraz dokonywać wpłat, wystarczy kliknąć w poniższy link. Licytacje i zrzutka trwać będą do 10 stycznia.

Jakie przedmioty będzie można wylicytować? (kliknij, by powiększyć zdjęcia)

1. Wyjazdowa, nieużywana koszulka Śląska z sezonu 2015/2016 z autografami, rozmiar M. Podpisali się m.in. Dariusz Sztylka, Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Lasza Dwali, Paweł Zieliński, Kamil Biliński, Filipe Goncalves.

2. Domowa koszulka Śląska z sezonu 2017/2018, rozmiar L.

3. Wyjazdowa, nowa koszulka Śląska z sezonu 2019/2020, rozmiar M.

4. Kalendarz Ultras Silesia ze zdjęciami kibiców, na rok 2021, format A3.

5. Oficjalny kalendarz Śląska, na rok 2021, format A2.

6. Książka Antoniego Bugajskiego, wrocławskiego dziennikarza Przeglądu Sportowego - możliwy spersonalizowany autograf autora.

7. Książka Sebastiana Mili z jego autografem.

8, Trzy proporczyki Śląska - dwa z poprzedniego sezonu, jeden z obecnego. Wszystkie z autografami Dariusza Sztylki.

9. Oficjalny kalendarz PZPN - Łączy nas piłka, na rok 2021, format A1.

ZOBACZ też: Śląskowego nowego roku!