WYPOŻYCZENI: Asysta Samca-Talara

14.02.2021 (11:58) | Wojciech Peciakowski
uploads/images/2020/11/talar_5fb563930e7ab.jpg

fot.: Krystyna Pączkowska / slaskwroclaw.pl

Ruszamy z nowym tekstem! Przedstawiamy wam raport wypożyczonych, w którym będziemy podsumowywać wszystkie występy zawodników Śląska Wrocław, wypożyczonych do innych klubów. 

Niedawno ze Śląska na zasadzie wypożyczenia odszedł Piotr Samiec-Talar, wzmacniając pierwszoligowy Widzew. Zawodnicy klubu z Łodzi przebywają obecnie na obozie w Turcji i rozegrali tam serię sparingów. Najpierw rywalem Widzewiaków był reprezentujący ukraińską ekstraklasę Inhułeć Petrowe. Spotkanie to zakończyło się przegraną Widzewa 1:3. Piotr Samiec-Talar wszedł na boisko w drugiej połowie i rozegrał 45 minut. Zaliczył asystę przy jedynym w tym meczu golu Widzewa w 88. minucie spotkania, dośrodkowując do Caique z rzutu wolnego. Wypożyczony ze Śląska piłkarz zagrał również 45 minut w ostatnim tureckim sparingu drużyny z Łodzi, po czym został zmieniony w przerwie.

Gorzej wygląda sytuacja Damiana Gąski w Radomiaku Radom. Pomocnik wypożyczony ze Śląska wystąpił tylko w jednym z pięciu przedsezonowych sparingów swojej drużyny, 23 stycznia w spotkaniu ze Stalą Rzeszów. Pomocnik wystąpił również w meczu 1/16 Pucharu Polski przeciwko Lechowi Poznań i wraz z drużyną był o krok od awansu do kolejnej fazy, ale w trakcie tych wydarzeń Gąski nie było już na boisku - w 79. minucie spotkania został zmieniony.

ZOBACZ też: Plusy i minusy meczu z Wisłą Kraków