Znamy kadrę na Ruch

Po sobotnim treningu Ryszard Tarasiewicz ogłosił listę 17. piłkarzy, którzy tworzyć będą kadrą na jutrzejsze spotkanie z Ruchem Chorzów. W meczu tym nie zagrają: Marek Gancarczyk, Vuk Sotirović, Krzysztof Wołczek (wszyscy kontuzje), Janusz Gancarczyk (żółte kartki) oraz Piotr Celeban (czerwona kartka).


 

Kadra Śląska na mecz z Ruchem Chorzów:
1. Wojciech Kaczmarek
2. Ivo Vazgeč
3. Bartosz Kaśnikowski
4. Krzysztof Kaczmarek
5. Tadeusz Socha
6. Mariusz Pawelec
7. Amir Spahić
8. Antoni Łukasiewicz
9. Sebastian Mila
10. Sebastian Dudek
11. Patryk Klofik
12. Krzysztof Ulatowski
13. Łukasz Tymiński
14. Łukasz Madej
15. Kamil Biliński
16. Tomasz Szewczuk
17. Jarosław Fojut

źródło: slaskwroclaw.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.