Znamy sędziego

PZPN wyznaczył sędziów 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W jej ramach Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Arbitrem głównym tego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa


 

Sędzia ten jeszcze nie gwizdał w meczu WKS-u w tym sezonie. Tomasz musiał prowadził 8 meczów Śląska Wrocław. Poniżej prezentujemy statystyki dotyczące tego arbitra.

Tomasz Musiał (Kraków)
E: 5-1-2, 12:12

Śląsk – Polonia (2) W. 2:2
Bełchatów – Śląsk 0:1
Polonia (2) W. - Śląsk 0:1
Śląsk – Korona 1:2
Śląsk – Bełchatów 2:1
Lechia – Śląsk 2:3
Śląsk – Górnik Z. 2:1
Zagłębie L. - Śląsk 4:0

Więcej informacji o statystykach sędziów znajdziecie w naszym Skarbie Kibica.

źródło: 90minut.pl

Paweł Lorenc

Autor

Paweł Lorenc

W redakcji działam od 2007 roku. W przeszłości byłem człowiekiem od wszystkiego. Przez pięć lat pełniłem rolę redaktora naczelnego. Obecnie skupiam się jako programista na aspektach technicznych. Jestem autorem największej liczby tekstów - mam ich na koncie ponad 6 tysięcy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet w Google News. Śledź nas też na WhatsAppie, Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.