ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM!

29.01.2020 (19:47) | Redakcja / Redakcja
uploads/images/2020/1/patronite_graf_5e231399c6a13.jpg

fot.: Marcin Polański

Drodzy czytelnicy ŚLĄSKnetu!Już od 19 lat grupa pasjonatów poświęca ogrom wolnego czasu, starając się dostarczać Wam jak najwięcej ciekawych informacji i materiałów multimedialnych o naszym ukochanym klubie. ŚLĄSKnet to nasze hobby, nie praca zarobkowa. Zależy nam na tworzeniu lepszego portalu, z którego korzystalibyście jeszcze chętniej. Niestety ograniczają nas w tym finanse - mamy mnóstwo pomysłów, które muszą czekać na lepsze czasy. Często, przy różnych okazjach, pytacie nas, czy możecie nam zostawić napiwek w ramach podziękowania za to, co robimy. Od teraz to będzie możliwe - uruchomiliśmy nasz profil na platformie Patronite!


 

Patronite to znany i zaufany serwis, przy pomocy którego można finansowo wesprzeć pasjonatów (Autorów) takich jak my i w zamian otrzymać za to coś wyjątkowego. Patroni, czyli wpłacający, mogą przekazywać comiesięczne kwoty na konto Autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!WIZYTÓWKA ŚLĄSKNETU NA PATRONITE (Kliknij)
Co ważne - dzięki publicznym celom, Patroni mają wgląd w to, jak zostaną zainwestowane ich pieniądze. Każda wpłata będzie więc cegiełką do rozwoju ŚLĄSKnetu. Wasze wsparcie odczuliśmy już w maju 2019 roku, gdy dzięki zebraniu 2730 zł na zrzutka.pl nasi przedstawiciele mogli wyjechać do Słowenii, by relacjonować przygotowania WKS-u do sezonu.To tylko kilka prostych kroków!

1. Zarejestruj i zaloguj się na patronite.pl za pomocą konta na Facebooku lub e-maila.

2. Odwiedź nasz profil na Patronite: https://patronite.pl/slasknet.

3. Wybierz jeden z progów miesięcznego wsparcia.

4. Wybierz formę płatności (Tpay, Karta, PayPal). W przypadku wyboru Tpay (najwygodniejsza i najszybsza opcja) możliwe jest dokonanie przelewu z dowolnego banku od razu na dłuży okres (od 3 do 12 miesięcy). Decydując się na kartę lub PayPal płatność będzie automatycznie pobierana co miesiąc.

5. Sfinalizuj.WIĘCEJ INFORMACJI O TYM, JAK ZOSTAĆ PATRONEM (Kliknij)


Po pomyślnym przejściu procesu otrzymasz maila potwierdzającego dołączenie do grona Patronów.W zależności od wybranego progu miesięcznego wsparcia (do wyboru 5 zł / 10 zł/ 20 zł / 50 zł / 100 zł) zyskasz także dodatkowe benefity, takie jak:- Twoje imię i nazwisko lub nick pojawią się na Trybunie Honorowej oraz zostaną wymienione w naszych najważniejszych materiałach filmowych.- Dostęp do zamkniętej grupy na FB dla Patronów, stając się jednocześnie fundamentem rozwoju serwisu i zyskując możliwość: wpływania na to jakie treści pojawią się w portalu, zaproponowania pytań naszym rozmówcom, obejrzenia dodatkowych materiałów wideo, wzięcia udziału w konkursach, zapoznania się przedpremierowo z ciekawymi materiałami i informacjami.- Możliwość wyboru zdjęć z naszej galerii, które otrzymasz z autografami zawodników Śląska, stając się posiadaczem unikalnej kolekcji.- Kilka profesjonalnych zdjęć zrobionych Tobie podczas meczu na Stadionie Miejskim, a jedno wydrukowane w formie dużego plakatu.- Poznanie specyfiki obsługi medialnej Śląska i naszej pracy (np. programie LIVE, spotkanie z przedstawicielami redakcji).SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I ZOSTAŃ PATRONEM ŚLĄSKNETU (Kliknij)
Dziękujemy za każdą złotówkę! Hej Śląsk!Redakcja ŚLĄSKnetu

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.