Chłodnym okiem: Gdyby...

09.11.2010 (19:36) | Adam Osiński | skomentuj (6)
Gdyby mi powiedziano przed sezonem, że w listopadzie Śląsk będzie w tabeli nad Lechem, chyba skakałbym z radości. Tymczasem Kolejorz się wykoleił i nie trzeba już pędzić, by poznaniaków wyprzedzić. Zmieniono maszynistę – niby normalne. Ale siedzi gdzieś we mnie sympatia do Jacka Zielińskiego i poczucie, że to jak gra Kolejorz, nie jest do końca jego winą. Bo że zespół grać potrafi i jest dobrze przygotowany, pokazuje w Europie. A teoria, że piłkarzom Lecha nie było z Zielińskim po drodze, upadła – już pod wodzą Bakero polegli w Chorzowie.


 

Gdyby prezes Polonii miał nosa do futbolu, tegoż Zielińskiego by nie zwalniał. Potem przez Konwiktorską przewinął się tabun szkoleniowców, którzy wspólnymi siłami rok temu z okładem awansowali do pucharów. Ambicji prezesa jednak i tak nie zaspokoili. Prezes płaci, prezes wymaga. A skoro płaci dużo... Rachunek futbolowy nie pokrywa się z ekonomicznym. No to pora na cięcia...

Gdyby Vuk Sotirović nie trafił dwukrotnie do siatki, pewnie byłby już na wylocie. Przynajmniej w opinii części fanów. Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Podzielam opinię Andrzeja Iwana, który uważa, że Serb jest jednym z lepszych napastników w naszej lidze. Albo jesteś dobry, albo zły. A to, że raz na górze, raz na dole, to już inna sprawa...

KOMENTARZE
olawa(2010-11-10 14:05:50)
Zaraz , zaraz jaki Lech. Lecha nie ma jest Amica. A zresztą co my tu o Amice to jest strona Sląska.
~Cytat tygodnia(2010-11-10 07:40:55)
Styl gry za Tarasia.....
grzybeq69(2010-11-09 22:43:05)
Dokładnie, niech Lech spada z ligi - szczesc Boze. A dla mnie rowniez Vuk jest jednym z najlepszych w ekstraklasie! Silny fizycznie, dobry technicznie. Facet ma charakter. Nie narzekajmy, Śląsk zaczyna grać wspaniale - chodzi o punkty, bo styl podobał mi się bardziej za Tarasiewicza - i to sie liczy. Hej Śląsk!
rafaellos29(2010-11-09 22:24:22)
Lech się poskarżył na ochronę w Chorzowie, ale z nich płaczki, oby spadli
krzysieksuszek(2010-11-09 20:34:59)
Popieram Liczy się Śląsk lechia i wisełka reszta mi zwisa a żeby lech spad
wysysacz mozgu(2010-11-09 19:57:43)
Lecha mam głęboko w dupie i życze im jak najgorzej Zielinsk jako trener ok,polonia mi lata kolo jaja i chce żeby spadła w piz.u,a vuk to dlamnie zawsze nr jak w temacie raz na górze raz na dole POWODZENIA BĘDZIE DOBRZE.Hej Ślask.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane