Sparing Śląska odwołany

29.01.2003 (14:00) | Jacko | Gazeta Wrocławska/własne | skomentuj (0)
Z powodu złego stanu boiska w Oławie sparng Śląska z MKS został odwołany.

Do Śląska zgłosiło się ostatnio dwóch zawodników. Pierwszym jest testowany w lecie Krzysztof Konon. Przypomnę, że w lipcu nie zgodził się na proponowane warunki i w lipcu był zawodnikiem A klasowej Błyskawicy Gać. Długo jednak leczył kontuzję. Z tego powodu nie przyjęli go ostatnio w macierzystym MKS Oława. Czy byłby wzmocnieniem po straconym pół roku? Trudno powiedzieć. Zawodnik ten ma doświadczenie i niezłe umiejętności techniczne, mógłby pomóc w prowadzeniu gry, ale najlepsze lata ma za sobą.

Drugim zawodnikiem jest Radosław Grelewicz. Jest on wychowankiem Górnika Wałbrzych, przed 3 laty grał w SMS Wrocław razem z Gargułą, Aleksandrem, Flejterskim. Występował w ataku i był czołowym strzelcem drużyny. Potem grał w GKS Żurawina i ostatnio w Miedzi. Niedawno był na testach w Polarze. Grelewicz jest zawodnikiem uniwersalnym - grywał w ataku, ostatnie 2 lata był obrońcą. Imponuje warunkami fizycznymi i niezłym wyszkoleniem (dobra szkoła trenera Paluszka). Jest jednak dość podatny na kontuzje, które nieco zachamowały jego rozwój

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane