Czudecka na dłużej w Śląsku

28.04.2023 (19:00) | Piotr Kryński
uploads/images/2023/4/dasdas_644bfa212decf.jpg

fot.: slaskwroclaw.pl

Kamila Czudecka przedłużyła kontrakt z klubem! Nowa umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/25. Jest to kolejna, po Joannie Wróblewskiej zawodniczka, która podpisała nową umowę z klubem w ostatnich dniach. 

Kamila Czudecka w barwach Śląska rozegrała 71 spotkań, w których strzelił dziewięć goli. Piłkarka  oprócz obowiązków piłkarskich, wypełnia także te trenerskie opiekując się drużyną dziewczynek do lat 12.

Aby klub miał swoją tożsamość potrzebuje ludzi związanych z miastem i przywiązaniem do barw. Kamila to rodowita wrocławianka, zawodniczka świetnie rozumiejąca grę, stąd bardzo uniwersalna. Współpracujemy już piąty rok i dokładnie wiem, czego mogę od niej oczekiwać. Ponadto jest świetną, uśmiechniętą osobą na której zawsze można polegać

- dla oficjalnej strony klubu powiedział szkoleniowiec Śląska, Piotr Jagieła.

Wiem, że Śląsk Wrocław to dla mnie odpowiednie miejsce, jestem z nim związana i chcę kontynuować tę przygodę. Cieszę się, że mogę się rozwijać i łączyć pracę w Akademii z obowiązkami zawodniczki, to duże ułatwienie

- przyznaje Kamila Czudecka.

ZOBACZ też: Napastnik rezerw zgłoszony do ekstraklasy!

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.