Głosy z sieci: ''Mamy kadrę na środek tabeli''

16.04.2024 (16:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2024/4/skr_661c428dcf211.jpg

fot.: Paweł Kot

W ramach "Głosów z sieci" prezentujemy Wasze najciekawsze przemyślenia. Tym razem dotyczą one niedzielnej porażki Śląska w meczu z Górnikiem Zabrze (0:2). 

"Błąd trenera ewidentny, zamiast Klimali od początku meczu mógł wpuściać Samca-Talara, gdyby strzelił gola mecz potoczył by się inaczej, ja naprawdę nie wiem co trener widzi w Klimali, on kompletnie nic nie wnosi, a nawet trzeba po nim błędy poprawiać i dostawać za to żółte kartki tak jak tydzień temu Matsenko zarobił przez niego kartkę, wiem, że gość jest mega opłacany, ale może niech odbuduje się w rezerwach, może to wpłynie na jego zachowanie i ambicję bo papiery na granie on ma. Ogólnie dobrze, że Śląsk jesienią grał super i "napykał" sobie punktów bo gdyby nie to, to znowu trzeba by było walczyć o utrzymanie z taką grą. Myślę, że panowie piłkarze próbują grać po swojemu i bagatelizują założenia trenera, a tak nie można robić, muszą tak jak jesienią konsekwentnie i ściśle wykonywać polecenia trenera, a gra będzie się kleić. Takie moje przemyślenia. Hej ŚLĄSK!!!"

- Marek Miskiewicz na Facebooku.


"Wszyscy mowia ze Górnik to najlepszy zespoł tego roku a my jednym z najgorszych, ale szczerze to nie bylo tego widać na boisku , rownie dobrze mogl byc remis a przy odrobinie szczecia win Śląska. I wlasie w 2024 brakuje nam tej drobiny szczescia."

- @jaroslaww18788 na platformie X.


"Brakuje nam takich zawodników w defensywie, jak Lukoszek, szybkość odwaga i zdecydowanie.
Za wolno wyprowadzamy akcje. Brak szybkich kontr.
Gra w ataku pozycyjnym, to... kopanina bez pomysłu i precyzji.
Zmiana gry, gdy wszedł Schwarz i Samiec-Talar na duży plus. Zupełnie inny obraz Śląska. Niestety zabrakło skuteczności, a Górnik wykorzystał kolejną błyskawiczną kontrę.
Klimala w ogóle mnie nie przekonuje.
Jak widać w powyższej wypowiedzi, jestem totalnym dyletantem, ale jako kibic amator, tak to właśnie widzę. Pozdrawiam ekspertów i nie przestaję wierzyć, że Śląsk stać na dużo lepszą i skuteczną grę."

- Renata Miszkielo na Facebooku.


"Co sądzę? Patrząc na nasze ostatnie spotkania, Śląsk przyjeżdża do Warszawy nie po punkty, ale żeby mieć nadal dodatni bilans w dwumeczu z Legią."

- @Piotr__1947 na platformie X.

"No prawda jest taka że mamy kadrę na środek tabeli, wszyscy piłkarze poza Nahuelem, Exposito i Samcem-Talarem to techniczne drewna bez odpowiedzialności za grę. Tak wysoką pozycję w tabeli możemy jedynie zawdzięczać świetnej pierwszej rundzie sezonu teraz miejsce 3 będzie wielkim sukcesem."

- Tymoteusz Rak na Facebooku.


"Nie można myśleć o żadnym mistrzostwie.
Malo tego, mam wrażenie że poza kibicami nikomu nie zależy na nim. My nie mamy nikogo w przodzie kto by coś wykreowal, zaskoczyl. Drewno, drewno, drewno. A Klimala to może i napastnik ale w 3ej lidze."

- użytkownik FCB.WKS w komentarzach pod naszą relacją.

ZOBACZ też: W mediach o Śląsku: Nikt nie chce być liderem!

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.