Głosy z sieci: ''Możemy bić się z każdą drużyną''

27.02.2024 (12:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2024/2/nahuel_65db3a45d7ff5.png

fot.: Paweł Kot

Oto "Głosy z sieci" po bezbramkowym meczu Lech Poznań - Śląsk Wrocław. Prezentujemy Wasze najciekawsze przemyślenia dotyczące tego spotkania. 

Jako przyczynę wywiezienia z Poznania punktu, uznajecie dobrą postawę w defensywie. Natomiast przyczynę braku zwycięstwa dostrzegacie w braku skuteczności w ofensywie. Przypomnijmy - WKS jest jedną z dwóch drużyn w Ekstraklasie, które czekają na swoje premierowe trafienie w 2024 roku.

Najwięcej pozytywnych opinii od Was zebrał Jehor Macenko.

"Jeden punkt zdobyty na trudnym terenie może cieszyć, jednak sama gra już nie bardzo. Macenko w pierwszym składzie wniósł trochę świeżości do drużyny i bardzo dobrze pracował w obronie, co nie zmienia faktu, że brak skuteczności w ataku nadal poraża. Erik jakby zagubiony, często traci piłkę, jakby miał powiązane nogi. Ewidentnie jeszcze nie powrócił po zimowej przerwie. Zmiany za późno są robione, Klimala wcześniej powinien grać, nawet od pierwszej minuty. Dać szansę innym, którzy siedzą na ławce. Burak,Mustafić niech pokażą na co ich stać. Drużyna która tak zachwycała jesienią, teraz stała się bezzębna. Na razie jeszcze nie jest źle, mamy drugie miejsce bez straty punktowej do lidera, jeśli jednak w kolejnym meczu nie nastąpią jakieś roszady w składzie i taktyce, może się to odbić na morale ekipy i zaczniemy lecieć po równi pochyłej w dół, a szkoda by było, bo nadzieje rozbudzone w kibicach są ogromne. Panie trenerze odwagi, jesteś Pan fachowcem z górnej półki. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Hej Śląsk"

- Paweł Gołąbek na Facebooku.


"Po raz kolejny pokazujemy, że mamy szczelna obronę, to bardzo cieszy, jednak nasz atak dalej nieskuteczny, Erik dalej za bardzo cofnięty, nie ma komu finalizować akcji. Słaby PST, Schwarz (dobrze, że sobie odpocznie). Nahuel na skrzydle niespecjalnie się sprawdza. Potrzeba rotacji w składzie i więcej skuteczności! Więcej treningów strzeleckich i powinno być dobrze!"

- Łukasz Janda na Facebooku.


"Erik bez formy, niestety najsłabszy na boisku. Jakby miał to byśmy ich powieźli bez masła"

- Piotr Kowalski na Facebooku.

"Pierwsza połowa pokazała nam, że możemy bez kompleksów bić się z każdą drużyna w tej lidze. Macenko na duży plus - jednym słowem chłop z jajami. Komentarz Lasyka do szklanej butelki wolę przemilczeć i się bardziej nie denerwować."

- użytkownik @Hoccunator na X.


"Strasznie pragmatyczny mecz w wykonaniu Śląska. Leiva po przedłużeniu kontraktu zgasł, zresztą cały środek pola bez pomysłu na grę. Obrona na + i Leszczyński w formie pozwoliły zachować jeden punkt"

- Adrian Głowacki na Facebooku.


"Myślę że Klimala z Erikiem od początku powinien grać"

- Rafał Gała na Facebooku.

"Tak chłopaki pokazali swoją wojowniczą naturę, tanio skóry nie sprzedali, walczyli do samego końca i to jest piękne. Jesteście zwycięzcami i zwyciężajcie, to że teraz jeden punkt na trudnym terenie, bo te mecze wcześniejsze to był tylko wypadek przy pracy, ale teraz będzie lepsze lepiej, bo jesteście wojownikami"

- Chemik Nobel na Facebooku.


"Gołym okiem widać, że coś nie tak jest z Exposito i to potwierdziła jego zmiana. Nie startuje w ogóle do prostopadłych piłek jak wcześniej by wychodzić sam na sam, tylko bierze się za rozgrywanie, nie ma ciągu do przodu. Albo znów przywiózł kilka kilo z przerwy, albo podpisał z kimś kontrakt i już mu nie zależy."

- użytkownik Franek w komentarzach pod naszą relacją.

ZOBACZ też: Plusy i minusy po meczu z Lechem

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.