Głosy z sieci: ''Szkoda głupio straconych bramek''

02.04.2024 (06:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2024/4/foto46_66097493f2c81_660b2149961a9.jpg

fot.: Rafał Sawicki

W ramach "Głosów z sieci", przedstawiamy Wasze najciekawsze przemyślenia dotyczące sobotniego meczu, w którym Śląsk Wrocław zremisował 2:2 z Piastem Gliwice. 

"Wciąż mam nieodparte wrażenie, że można z tego zespołu wycisnąć więcej. Więcej animuszu, więcej dynamiki, więcej zaangażowania, więcej koncentracji. Ta liga naprawdę nie wymusza wirtuozerii. Mamy naprawdę szansę na wynik bardzo dobry po kilku słabych latach. Ale niestety gra w tym roku jest taka, jak za czasów, gdy żegnaliśmy ze Śląska Jacka Magierę i o punkty, i o bramki było ciężko."

- Przemek Konieczny na Facebooku.


"Szkoda głupio straconych bramek. A pierwsza połowa do zapomnienia. No i Nahuel widać w gazie, trzeba to wykorzystać"

- Piotr Kowalski na Facebooku.

"To był najgorszy mecz drużyny zdobywającej dwie bramki jaki kiedykolwiek widziałem chyba. Matko, jak ta drużyna się stoczyła od jesieni. Munoz chyba postawił spory hajs na Śląsk, bo bez niego to... a weź pan w ogóle. Znowu mnie irytuje, a wręcz wk**wia minimalizm Magiery. Oni tu przyjechali dzisiaj po remis, dokładniej 0:0. Bramka dla Piasta nieco popsuła koncepcję, więc trzeba było zmienić plan. Nie no jaja se robię - plan się nie zmienił, dostaliśmy dwa prezenty. Osiemdziesiąta któraś minuta, przejmujemy piłkę, jest okazja na kontrę, a wszyscy drepczą, z tyłu nikt nie biegnie do ataku. Pressing zerowy w każdym momencie tego meczu. Te sprawy to chyba zależą głównie od trenera czy się mylę? Indywidualnie oczywiście też kiepsko, ale po jesieni wierzę, że kadrę mamy dość mocną jak na eklape, więc nie nawołuję do drastycznych zmian w składzie. Jedenastu różnych dla Piasta i chyba każdy groźny. To nie był przypadek, że to po rożnych straciliśmy bramkę. Wszystkie stałe fragmenty były tak kaleko przez nas bronione, że tych bramek mogliśmy stracić jeszcze ze dwie czy trzy."

- użytkownik x Emeric w komentarzach pod naszą relacją.


"Nasza gra wygląda tak jakbyśmy przestali w siebie wierzyć. W rundzie wiosennej Stal gra tak jak my w rundzie jesiennej. Nikt na nich nie stawiał, a oni w tym roku pokazują to co my powinniśmy. Zostało osiem kolejek, żeby pokazać na co nas stać. Niech Erik godnie pożegna się z drużyną!"

- Maciek Maciek na Facebooku.


"Cóż, z taką grą to my mistrzem nie będziemy. Pierwsza połowa tragedia, natomiast druga środek tabeli. Exposito robi na pozostanie w klubie, Klimala boi się wchodzić w starcie, gra jak panienka. Samiec-Talar bez iskry. Jedynie Petkow i Nahuel trzymają poziom i chcą coś osiągnąć z tą drużyną. Reszta poziom środka tabeli"

- Prawy Obywatel na Facebooku.

ZOBACZ też: W mediach o Śląsku: Wielkie kontrowersje w Wielką Sobotę

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.