Głosy z sieci: ''Ta drużyna robi coś niesamowitego''

14.11.2023 (20:00) | Krzysztof Rakowicz
uploads/images/2023/11/KoPa_CraKra_SlaWro_10112023_-69-ai_654f7278ad8a7_654fd7d61e363.jpg

fot.: Paweł Kot

W ramach "Głosów z sieci" przedstawiamy Wasze najciekawsze przemyślenia po wygranej Śląska z Cracovią 1:0. 

"Trochę lipa, że ławka jest tak krótka i niejakościowa, że Jacek Magiera w takiej końcówce nie wpuszcza nikogo z siłami do bronienia wyniku. Kończymy taki mecz z dwiema zmianami. Ale to oczywiście tylko refleksja, ogólnie wrażenie wciąż jest pozytywne. I kolejny happy end. Trwaj chwilo"

- Przemek Konieczny na Facebooku.


"Gdyby tylko za ambicję i poświęcenie przyznawano tytuł, to Śląsk byłby mistrzem Polski już teraz. Tą drużynę chce się dopingować i wspierać. Na taki zespół czekaliśmy we Wrocławiu latami"

- @KrzysztofK1989 na Twitterze.


"Bardzo ważne trzy punkty (szczególnie w kontekście remisów ekip z top'ki). Takimi meczami zdobywa się podium, zdobywa się mistrzostwa. Ciężkie warunki atmosferyczne dla obu drużyn. Walka do samego końca, która pokazuje ambicje tej drużyny- nieustanne zwyciężanie. Tym razem nie udało się zdobyć 2 bramki, a byłoby to nielada wyczynem wyjaśnić mecz w 9 na 11. Szkoda tej bezpośredniej czerwieni dla Nahuela. Sędzia nie opanował znowu meczu, swoją biernością i błędem nie zahamował spirali złości. Choć nie jest to usprawiedliwieniem dla Nas, jest to kolejne rażące uchybienie sędziowskie w meczu Śląska.
Poza tym świetne podania za linię obrony. Expo nieco cofnięty do rozkręcania środkowej strefy boiska. Leszczu wraz z całą defensywą uratował nas przed remisem, a nawet porażka. Czuć że drużyna się rozkręca mentalnie z każdym następnym starciem. Już chyba każdy jest mocnym ogniwem w tej "żelaznej jedenastce" nie tylko nasz super snajper. Brawo Śląsk"

- Michał Staś na Facebooku.


"Szacun za ten mecz panowie!"

- użytkownik Mongoloid w komentarzach pod naszą relacją.

"To był mecz, w którym było więcej emocji niż bramek. To mecz, który pokazał, że w piłce nożnej wszystko jest sztuką możliwego, dlatego budził tak wiele emocji od złości do euforii szczęścia"

- Anna Dychus na Facebooku.


"Kiedyś graliśmy w przewadze i przegrywaliśmy. Pamiętam taki mecz z Termaliką a teraz gramy w podwójnym osłabieniu i wygrywamy - ta drużyna robi coś niesamowitego, nie można tego zmarnować"

- Patryk Bednarz na Twitterze.


"To było trudne spotkanie. Zauważyłem, że w ostatnich trzech meczach coraz bardziej musimy walczyć o dobry rezultat. Dużo naszych przeciwników gra defensywnie ze względu na obawy przed naszymi kontratakami. Wytrwałość zespołu daje nam trzy punkty z Cracovią oraz ŁKS-em.
Wiem, że warunki tym razem były trudne. Sędzia znów popełnił oczywisty błąd na naszą niekorzyść. Tak czy siak, jestem dumny z tego, że Śląsk grając w dziewiątkę wrócił do Wrocławia z kompletem punktów. Nareszcie nasz zespół posiada walczaków. 
Świetnie byłoby utrzymać lidera do przerwy zimowej. Jestem pewien, że sezon zakończymy w pierwszej szóstce. Od nowej rundy Klimala będzie mógł być brany pod uwagę, a kto wie... Może ktoś zasili zespół trenera Magiery w zimowym okienku transferowym." - przetłumaczone z języka angielskiego.

- David Helder na Facebooku. 

ZOBACZ też: Leszczyński: Znowu byliśmy na ustach piłkarskiej Polski (ROZMOWA)