Golla: Nie powinniśmy przegrać

17.10.2021 (00:15) | Karol Bugajski

Obrońca Śląska Wojciech Golla skomentował nieudany mecz z Rakowem Częstochowa. Wrocławianie w 11. kolejce przegrali na Stadionie Wrocław z wicemistrzem Polski 1:2, a naszą relację znajdziecie TUTAJ.

Wojciech Golla: Z boiska to wszystko wyglądało, szczególnie w pierwszej połowie, pod kontrolą. Mówiliśmy sobie w szatni, że trzeba grać cierpliwie i robić to samo, co przed przerwą. Szkoda, przegraliśmy mecz przed własną publicznością, mecz po którym na pewno nie powinniśmy stracić tutaj trzech punktów.

Pierwsza połowa to było badanie się, było to widać. Fajnie weszliśmy w drugą część i były okazje, żeby zdobyć bramkę, niestety nie udało się. Nasza drużyna ma charakter, każdy o tym wie, każdy to widzi, także na pewno teraz nikt nie będzie siedział ze spuszczoną głową. Jutro jest nowy dzień, a za tydzień kolejny mecz. Przeanalizujemy, to co się wydarzyło na odprawie i wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć.

źródło: slaskwroclaw.pl