Janasik: Staramy się eliminować błędy

13.12.2021 (21:47) | Mateusz Włosek
uploads/images/2021/5/janasik_60a20c94cba99.jpg

fot.: Paweł Kot

Po porażce z Wartą (1:2) w Grodzisku Wielkopolskim wypowiedział się obrońca Śląska, Patryk Janasik. 

Ciężko mi coś teraz powiedzieć na gorąco. Przegrywamy kolejny mecz i jesteśmy strasznie źli na siebie. Przyjeżdżaliśmy z myślą zdobycia kompletu punktów, ale nie udało się wywalczyć ani jednego oczka. Musimy się mocno zastastanowić i wygrać ten ostatni mecz. Żeby też w pozytywnych relacjach z kibicami wrócić na święta.
Dzisiejszy mecz nie odzwierciedla tego, jaki był wynik. Graliśmy lepiej w piłkę, ale brakowało więcej sytuacji podbramkowych i podań za obronę przeciwnika. Graliśmy dookoła, a oni byli na to przygotowani. Warta dużo piłek wybijała i z tego się brały sytuacje. Musimy wszystko na spokojnie przeanalizować i wygrać z Cracovią. 
Jakbyśmy strzelali więcej bramek, niż tracimy, to byłoby inaczej. Strzelamy jednak mniej i przez to nie wygrywamy tych meczów. Staramy się eliminować te błędy, ale na razie nam to nie wychodzi. Musimy dać z siebie wszystko w sobotnim meczu z Cracovią.

Jaka ziemia do ziół najlepiej się sprawdzi?

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Bolesna porażka. Warta 2:1 Śląsk (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.