Joanna Wróblewska przedłużyła kontrakt z klubem!

27.04.2023 (23:30) | Piotr Kryński
uploads/images/2023/4/weew_644aeeae30cb4.jpg

fot.: slaskwroclaw.pl

Joanna Wróblewska przedłużyła kontrakt z klubem o kolejne dwa sezony. Oznacza to, że jedna z liderek WKS-u będzie występować w zielono-biało-czerwonych barwach aż do końca czerwca 2025 roku! 

Joanna Wróblewska związana jest z drużyną Śląska Wrocław od utworzenia sekcji kobiet w klubie z Dolnego Śląska. Do tej pory w trójkolorowych barwach rozegrała we wszystkich rozgrywkach 63 spotkania, w których strzeliła 26 goli. Ten wynik sprawia, że jest najskuteczniejszą zawodniczką w historii Śląska.

Joanna Wróblewska jest ważną postacią dla kobiecego Śląska, dlatego cieszymy się, że zostaje z nami na kolejne dwa sezony. To doświadczona piłkarka, która stale chce poszerzać swoje horyzonty, a warto zaznaczyć, że dzięki swojej postawie na boisku nie tylko wnosi dużo jakości do gry, ale również pomaga młodszym zawodniczkom

- mówi Krzysztof Paluszek, dyrektor ds. rozwoju sportowego Śląska Wrocław.

Mamy jeszcze trochę do udowodnienia, jeśli chodzi o drużynę. Chciałabym zdobyć ze Śląskiem medal, to jest cel, jaki chcę zrealizować. A jakiego koloru będzie to medal? Czas pokaże. W swojej karierze szukam wyzwań i wiem, że znajdę je w tym klubie

- zaznacza Joanna Wróblewska.

Nowy kontrakt zawodniczki będzie obowiązywał do końca czerwca 2025 roku.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Tygodniowy rozkład jazdy (28.04 – 4.05)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.