Kibice Śląska Wrocław załamani po meczu z Radomiakiem. ''W tym roku cudu nie będzie''

10.02.2025 (17:00) | Krzysztof Rakowicz

fot.: Gleb Soboliew

Po remisie Śląska Wrocław z Radomiakiem Radom (1:1) wyraźnie podkreślacie swoje zdenerwowanie. Zapraszamy na kolejną odsłonę "Głosów z sieci", w której pokażemy Wasze najciekawsze opinie po tym, jak WKS w ostatniej akcji wypuścił z rąk jakże cenne zwycięstwo.



 

Po remisie Śląska Wrocław z Radomiakiem Radom nastroje wśród kibiców są wyjątkowo ponure. Fani zgodnie podkreślają, że zespół nie tworzy prawdziwej drużyny, a jedynie zlepek przypadkowych zawodników, którzy na boisku wyglądają, jakby widzieli się po raz pierwszy. Wielu komentujących uważa, że zarząd klubu działa nieudolnie, a obecna sytuacja jest efektem braku profesjonalizmu i chęci zmian.

Coraz częściej pojawia się przekonanie, że spadek do I ligi jest nieunikniony. Niektórzy kibice twierdzą, że już teraz klub powinien przygotowywać się do szybkiego powrotu do Ekstraklasy, jednak wątpią, czy obecne władze będą w stanie to skutecznie przeprowadzić. Padają też sugestie dotyczące radykalnych zmian kadrowych – część piłkarzy powinna pożegnać się ze Śląskiem, a w ich miejsce powinni trafić zawodnicy bardziej zaangażowani.

Rozczarowanie potęguje fakt, że rywale Śląska regularnie zdobywają punkty, powiększając przewagę w tabeli. W oczach kibiców scenariusz spadku jest coraz bardziej oczywisty, a zamiast walki o utrzymanie widzą oni jedynie bierne godzenie się z losem. Wśród fanów dominuje pesymizm i brak wiary w poprawę sytuacji.

”Ci panowie to zbieranina przypadkowych ludzi, których poza boiskiem kompletnie nic nie łączy... Zero. Z resztą na boisku też zachowują się jakby się zobaczyli po raz pierwszy w życiu. Niech spinka Leszczyńskiego z Jasperem będzie tego przykładem. Jednym słowem nie mamy DRUŻYNY, a tylko zlepek grajków. W ich grze nie widać choć by symptomu poprawy gry, ale co gorsza też chęci. Inną sprawą jest fakt, że zarządzają klubem totalni dyletanci i amatorzy. Liczy się tylko kasa przelewana z budżetu miasta do kliki kolesi pana prezydenta. To właśnie dlatego trwa ta niemoc w sprzedaży klubu, bo przyjdzie prywatny inwestor i pogoni tę bandę nieudaczników i miernot nastawionych tylko na łatwą kasę za nic nierobienie lub tylko pozorowanie działań. A nikt w ratuszu tego nie chce. I w ten oto sposób spuszczą Śląsk do I ligi. A jaki scenariusz przed nami? To proste. Teraz Jacek Frasobliwy będzie mógł przelać nierobom z zarządu kasę na akcję pod tytułem "SZYBKI POWRÓT DO EKSTRAKLASY". I tu się zdziwi. Obym się mylił.”

- Woocasch Ziemniak na Facebooku.


”Uparcie to powtarzam cały czas-transfery i nowy trener to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto i robienie coraz większego burdelu pod alibi, że daliśmy z siebie wszystko. Trener już w pierwszym meczu pokazał że nie zna drużyny ustawiając obronę i zawalając mecz kończąc sezon Śląska.”

- Bogusław Baraniecki na platformie X.


”Żeby uprzedzać fakty już trzeba się przygotowywać , wzmacniać po to by jak najszybciej awansować z powrotem. Trzeba uprzedzać wroga, fakty. Raczej na pewno spadamy ale dobrze już teraz byłoby żeby być przygotowanym na I ligę i stamtąd szybko awansować. Czyli pogonić kogo trzeba w tym klubie. Trzeba być przed wrogiem. Mądrzejszym. W tej sytuacji miasto nawet powinno wzmocnić klub. Nie ma półśrodków. Jest albo porażka albo na końcu wygrana. Wygrywa się wojnę nie potyczki.”

- użytkownik ps w komentarzach pod naszą relacją.

”Czas rozpocząć przygotowania do przyszłego sezonu. Pożegnać tych którzy tu nie chcą grać oraz tych którzy się nie nadają. W tym roku cudu nie będzie, trzeba ten czas mądrze wykorzystać.”

- Lolo Krzysiek na Facebooku.


”Pokorny, Jasper, Talar powinni zostać spakowani i wysłani na Kamczatkę. Czas pozbyć się sytych kotów i dać szansę tym głodnym - Schierack, Wołczek, Sharabura, Mały Gery itd.”

- @v3thz na platformie X.


”Remisujemy z najsłabszą, zaraz po nas, drużyną ligi. Wychodzi na to, że w pozostałych 14 meczach będzie ciężki wpi**dol. 100% pierwsza liga.”

- użytkownik jaromirek32 w komentarzach pod naszą relacją.

”Możemy zacząć końcowe odliczanie 5 -7 kolejek i mamy pewnego pierwszego spadkowicza be żadnych matematycznych wyliczanek . Dziś po meczu Zagłębie vs Puszcza jeśli którakolwiek z tych drużyn wygra Śląsk będzie tracił do bezpiecznego miejsca 11 pkt to tyle ile do tej pory zdobyli”

- Rob Roy na Facebooku.


”No Korona wygrała, Lechia wygrywa z Lechem i zamiast odrabiać to nadal tracimy kontakt z drużynami powyżej.”

- Mar Jan na Facebooku.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.