Kibicowskie święto na wrocławskim HotSpocie (RELACJA)

09.07.2023 (19:47) | Adam Mokrzycki
uploads/images/2023/7/HotSpot_64aaea0195289.jpg

fot.: Krzysztof Rakowicz

Po intensywnym sobotnim dniu w wykonaniu piłkarskiego Śląska Wrocław, w którym pierwsza drużyna rozegrała dwa sparingi (z GKS-em Tychy 1:2 oraz ze Slezsky Opawa 0:1) przyszedł czas na integrację z fanami na wrocławskim HotSpocie przy ul. Wejherowskiej. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia. 

GRY I ZABAWY

Od godziny 16:00 dla fanów zostało przewidzianych wiele atrakcji. Przede wszystkim najmłodsi kibice mogli wziąć udział w rozmaitych wyzwaniach, rozegrać mecz piłki plażowej, a także sprawdzić swoje umiejętności, uderzając na „płachtę na byka” znaną z programu Turbokozak, prowadzonego przez Bartosza Ignacika.

PREZENTACJA ZESPOŁU

O godzinie 17:00 do kibiców wyszedł pierwszy zespół Śląska. Przedstawienie drużyny pod przewodnictwem wieloletniego spikera WKS-u Andrzeja Gliniaka rozpoczęło się od sztabu szkoleniowego. Następnie zaprezentowani zostali piłkarze w kolejności numerycznej. Warto odnotować, że wśród zawodników znaleźli się bramkarz Bartosz Głogowski oraz bracia Kurowscy. Najprawdopodobniej wyżej wymienieni zostaną zgłoszeni do rozgrywek ekstraklasy na nadchodzący sezon. Zabrakło dzisiaj Michała Szromnika, którego odejście zbliża się wielkimi krokami, a także Konrada Poprawy, który leczy uraz łydki. Po męskiej drużynie na scenę wyszły dwie przedstawicielki żeńskiej sekcji WKS-u - Marcelina i Martyna Buś. Po ogłoszeniu kadry zespołów na scenie pozostali Jacek Magiera, Rafał Leszczyński, Petr Schwarz oraz siostry Buś. Opowiedzieli oni o swoich odczuciach co do nowych trykotów oraz o przygotowaniach do nadchodzącej kampanii.

INTEGRACJA

W dalszej części harmonogramu do dyspozycji kibiców pozostali piłkarze wraz ze sztabem trenerskim. Licznie zebrana publiczność kontynuowała zmagania podczas meczów siatkonogi oraz piłki plażowej. Przedstawiciele naszej redakcji, występujący na co dzień w PRO Lidze zmierzyli się w sparingu przygotowawczym z trenerami WKS-u. Podgląd gry kontrolnej będziecie mogli obejrzeć na rozmaitych kulisach, które wkrótce ukażą się na naszych profilach w mediach społecznościowych.

W pozostałych aktywnościach Erik Exposito i Matias Nahuel Leiva towarzyszyli publice w wyzwaniach turbokozaka. Reszta drużyny rozdawała autografy i robiła zdjęcia z fanami. W międzyczasie przeprowadzony był konkurs wiedzy o Trójkolorywch, a także pokaz umiejętności freestyle. Do wygrania były vouchery na mecze Wojskowych oraz nowa koszulka.

Niedzielnemu spotkaniu piłkarzy i piłkarek WKS-u towarzyszyła wspaniała i rodzinna atmosfera.

ZOBACZ też: Śląsk zaprezentował koszulkę na nowy sezon!