Konczkowski: Najważniejszym celem są derby

20.01.2023 (06:00) | Mateusz Włosek
uploads/images/2022/10/konczkowskikot_63408bd8c4d20.jpg

fot.: Paweł Kot

Obrońca wrocławskiego klubu Martin Konczkowski po przegranym starciu z FK Mladost Nowy Sad (0:1) opowiedział o ostatnim sparingu i całych zimowych przygotowań Śląska w tureckim Belek. 

Martin Konczkowski: Zdecydowanie było dziś za dużo walki, a za mało gry w piłkę. Wiadomo, serbskie drużyny są bardzo agresywne i my pod tym kątem stawiliśmy czoła, ale to nie powinno być kluczowe. Granie w piłkę jest najważniejsze i przede wszystkim strzelanie bramek. Tego nam własnie brakowało.

Myślę, że oprócz tych pierwszych dwóch-trzech dni, gdzie były ulewy, to pogoda nam dopisała. Boiska też były całkiem dobre, szkoda jedynie drobnych urazów, które się pojawiają. Ale w większości wszyscy jesteśmy zdrowi, przepracowaliśmy każdą zaplanowaną jednostkę treningową. Teraz będzie więcej odpoczynku fizycznego i psychicznego, wracamy do Polski i do naszych rodzin, a od poniedziałku mamy najważniejszy cel, jakim są derby.

Jakie są plusy prywatnej opieki medycznej?

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Śląsk - Mladost 0:1. Bezzębni dublerzy (RELACJA)

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.