Kozub: Będziemy pracować intensywnie

12.01.2022 (12:00) | Karol Bugajski
uploads/images/2021/4/kozub_607d8667a920e.jpg

fot.: Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Drugi trener Śląska Wrocław Paweł Kozub opowiedział o nastrojach po powrocie do treningów. Zielono-biało-czerwoni w piątek rozegrają mecz sparingowy z Wartą Poznań, a następnie wyjadą na zgrupowanie do Turcji. 

Paweł Kozub: Przede wszystkim jest radośnie. Cieszymy się swoją obecnością i tym, że wracamy do zajęć, cieszymy się, że zespół jest razem. Prowadzimy zajęcia przede wszystkim piłkarskie, wprowadzamy się do tego, co czeka nas w Turcji. Aczkolwiek trzeba sobie powiedzieć, że czas do pierwszego meczu ligowego jest już krótki, dlatego będziemy pracować intensywnie. Zawodnicy też byli pod pełną kontrolą, trenowali indywidualnie, więc podchodzimy do tego czasu z dużą radością i patrzymy do przodu.

To jest praca, w której dominuje trochę więcej tlenu, wprowadzania się. Na początek mieliśmy też testy, na środę zaplanowaliśmy dwa treningi, w czwartek jeden, a w piątek zakończymy ten owocny tydzień sparingiem z Wartą Poznań. W sobotę udamy się do Turcji, gdzie od niedzielnego poranka będziemy się już przygotowywać do kolejnych celów, czyli spotkań sparingowych, które przygotują nas do początku tej rundy.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Agent Jacha: Śląsk nie jest aż tak zdeterminowany