Mączyński: Zawsze mamy bić się o swoje

12.09.2021 (01:00) | Karol Bugajski
uploads/images/2021/9/makatsw_613dbf150affd.png

fot.: Mateusz Porzucek

Kapitan Śląska Wrocław Krzysztof Mączyński w rozmowie z oficjalną stroną klubu ocenił grę swojego zespołu w wygranym meczu z Legią Warszawa (1:0). Naszą relację ze spotkania z mistrzem Polski znajdziecie TUTAJ. 

Krzysztof Mączyński: To jest praca od samego początku sezonu, z takim nastawieniem mamy wychodzić na każde spotkanie. Nieważne czy to jest Legia czy inny przeciwnik. Mamy wyjść, bić się o swoje i wywalczyć trzy punkty. Czasami w meczu jest jakiś problem i jednak nie zawsze da się wygrać, natomiast ważne, że punktujemy, nie przegrywamy u siebie. Jesteśmy bardzo mocni, wykorzystujemy atut tego stadionu, także tylko się cieszyć.

Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania, znaliśmy mocne i słabsze strony Legii. To, że mecz był wyrównany świadczy o dobrym zaawansowaniu taktycznym. Dzisiaj zespół pracował na sto procent, jestem bardzo zadowolony z pracy całej drużyny od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty i to dzisiaj zaowocowało zwycięstwem dla nas.

To kibice mają się bawić, ten wieczór jest dla nich. Czy to jest Legia czy inny przeciwnik zachęcamy, żeby przychodzić na stadion. Jeżeli będą w takiej liczbie przychodzić na każde spotkanie to gwarantuję, że taka atmosfera będzie w każdym spotkaniu. To jest dla nich i niech oni z tego korzystają.

Bolały dwa zremisowane spotkania, które mogliśmy wygrać, natomiast na koniec sezonu te wszystkie pojedyncze punkty będziemy zbierać i one pokażą w którym miejscu jesteśmy. Cieszy, że zdołaliśmy dzisiaj wygrać z bardzo wymagającym przeciwnikiem, chwała zespołowi za to, że walczyli tak jak to powinno wyglądać.

ZOBACZ też: WIDEO: Skrót meczu Śląsk Wrocław 1:0 Legia Warszawa