OLDBOJE: Pewna wygrana w sparingu

06.03.2024 (21:27) | Jacek Bratek
uploads/images/2023/8/oldboje1_64ed021b81434.jpg

fot.: Jacek Bratek

Przygotowujący się do walki o mistrzostwo oldboje Śląska Wrocław rozegrali sparing Z PKS Łany Tondach. Był to już drugi sprawdzian tych drużyn w okresie zimowym. W pierwszym Śląsk wygrał 9:2. Także i tym razem górą byli Wojskowi, wygrywając 5:1. 

Śląsk od początku uzyskał sporą przewagę i po strzale z narożnika pola karnego Macieja Kowalczyka objął prowadzenie. Rywal bardzo szybko wyrównał. Po błędzie defensywy gola strzelił Keplinger. Odpowiedź Śląska była dość szybka. Kowalczyk strzałem z dystansu pokonał bramkarza Łan, a tuż przed przerwą skutecznie wyegzekwował rzut karny.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Śląsk przeważał i strzelił jeszcze dwa gole. Skutecznymi egzekutorami byli Komarnicki i niezawodny tego dnia Kowalczyk.

Skład Śląska: Marcjan (Kmiotek) – Jankowski, Nakielski, Mikuś, Działa, Żuk, Piszcz, Stańczak, Moskal, Kowalczyk, Przybyła, Komarnicki, Ciota, Draczyński

ZOBACZ też: FUTSAL: Nieoczekiwane emocje

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.