OLDBOJE: Wojskowi się nie zatrzymują

21.09.2023 (17:15) | Jacek Bratek
uploads/images/2023/6/DSC_6947_648196f00d708.jpeg

fot.: Rafał Sawicki

Oldboje Śląska kontynuują świetną passę. W piątym meczu bieżącego sezonu odnieśli piąte zwycięstwo. 

W bieżących rozgrywkach nasza najstarsza drużyna wyciągnęła wnioski z poprzedniego sezonu. W ostatniej kolejce Śląsk pokonał w Pruszowicach Lotnik Wrocław 2:1 (1:0). Wygrana nie przyszła łatwo. WKS rozpoczął mecz bez pięciu podstawowych graczy, którzy utknęli w korkach w związku z wypadkiem na AOW. Pełny skład zameldował się dopiero w 25. minucie.

Trójkolorowi mieli sporą przewagę, ale długo nie mogli się wstrzelić. Okazje mieli Komarnicki, Kowalczyk, Stańczak, Draczyński i Dudzik. Jedyną bramkę w pierwszej części gry strzelił Komarnicki. Na 2:0 po przerwie podwyższył Kowalczyk. W końcówce po strzale z dystansu gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Mimo wielu okazji Śląska wynik się nie zmienił.

Sklad Śląska: Marcjan (Solarczyk) – Działa P. Tęsiorowski, W. Tęsiorowski, Piszcz, Jankowski – Stańczak,  Draczyński, Jasiński, Olejnik – Komarnicki,  Kowalczyk oraz Sznajder, Nakielski, Dudzik, Moskal, Żuk, Ciota

ZOBACZ też: Sekcja Bez Barier spada w tabeli

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.