PNK: Bohaterki oceniły zwycięskie starcie

17.10.2022 (12:00) | Piotr Kryński
uploads/images/2022/10/wrob_634c65946365a.png

fot.: Rafał Sawicki

Joanna Wróblewska oraz Aleksandra Dudziak zdobyły po jednej bramce w wygranym 3:1 meczu ekstraligi z Czarnymi Sosnowiec. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pierwsza, gdyż udało jej się pokonać bramkarkę rywali czternaście minut po powrocie na boisko, po ponad pięciomiesięcznej przerwie. Co do powiedzenia po meczu miały piłkarki WKS-u? 

Joanna Wróblewska: Powrót po takiej kontuzji nie jest łatwy, ale dzisiaj czuję się naprawdę dobrze. Cieszę się, że mogę w końcu powrócić do składu. Byłam zestresowana, nie zamierzam ukrywać, ale naprawdę jestem wdzięczna za szansę. Uważam, że rozegrałyśmy dwie dobre połowy. To być może jeden z naszych najlepszych meczów w tym sezonie, w którym od początku do końca dyktowałyśmy warunki.

Aleksandra Dudziak: Rozegraliśmy dwie różne połowy, ale koniec końców to było dobre spotkanie. Miałyśmy wszystko pod kontrolą i udało się zwyciężyć. Szkoda tego błędu pod koniec pierwszej połowy, aczkolwiek świetnie zareagowałyśmy i potrafiłyśmy zwyciężyć. Takie spotkanie dodaje dużo energii i jesteśmy gotowe na kolejne wyzwania. 

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Caliński: Taka porażka boli