Schwarz: Przed nami nowe wyzwanie

16.06.2022 (12:55) | Karol Bugajski
uploads/images/2022/5/schwarzporzuc_62778f0654110.jpg

fot.: Mateusz Porzucek

Śląsk Wrocław rozpoczął przygotowania do nowego sezonu pod wodzą Ivana Djurdjevicia. O pierwszych dniach treningów przy Oporowskiej opowiedział Petr Schwarz, a naszą relację ze środowych zajęć znajdziecie TUTAJ. 

W jakich nastrojach rozpoczynacie treningi po trzytygodniowej przerwie?

Myślę, że przerwa była idealna, trzy tygodnie wolnego, w tym dziesięć dni pracowaliśmy indywidualnie. Teraz wróciliśmy, mamy za sobą kilka dni treningów, wszyscy są wypoczęci po tym wolnym i wracamy uśmiechnięci z nadzieją, że będzie lepiej niż rok temu.

W drużynie nastąpiło sporo zmian, przede wszystkim jest nowy sztab szkoleniowy.

Zawsze jest to coś nowego, dla mnie to już trzeci trener w Śląsku Wrocław. Na razie wszystko jest w porządku, pracujemy trzy dni, myślę, że wszyscy zawodnicy są zadowoleni i idziemy dalej.

Poprzedni sezon dla ciebie na pewno nie był tak dobry, jak się spodziewałeś.

Tak jest, teraz pracuję więcej niż rok temu i chcę, żeby ten nowy sezon był lepszy. Ten pierwszy rok to była taka rozgrzewka. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej zarówno dla mnie, jak i dla całego zespołu.

Wyrzuciliście już z głowy poprzedni sezon? Jego początek był dobry, ale potem nic już nie szło tak, jak powinno.

Tak, początek był fajny, pierwszych dziewięć kolejek i gra w europejskich pucharach. Myślę, że po tym urlopie wyrzuciliśmy już z głów to, co było. Przed nami nowe wyzwanie, nowy sezon.

źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ też: Dołącz do nas! Trwa nabór do Śląsknetu

Bądź na bieżąco! Obserwuj Śląsknet na kanale WhatsApp. Odwiedź nas także na Facebooku, YouTubie, X (Twitterze), Instagramie oraz TikToku.